Menu +

Mládež hrála i o jarních prázdninách

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Ač byly v minulém týdnu v našem kraji prázdniny, mládež HST i jedna žákovská kategorie odehrály své zápasy. Jejich přehled s výsledky i komentáři trenérů naleznete na následujících řádcích.
Sdílejte článek
 

Dva domácí zápasy se udály v pátek 24.2. a týkaly se našich juniorů a dorostu. Výhrou 9:1 dopadlo utkání mezí juniorkou HST a Valašským Meziříčím. „Hráli jsme od začátku s chutí a zápalem a vstřelili pár pěkných branek, jsme spokojeni,“ pochvaluje si David Dolníček, trenér mužstva juniorů.

Dorost podlehl soupeři z Havířova v prodloužení a trenér Nikola Marek komentuje zápas s konečným výsledkem 2:3 pp takto: „Soupeř měl dvě třetiny větší touhu a hlad po vítězství. Ve třetí třetině se nám podařilo vyrovnat, ale v prodloužení si lépe vedli hosté. S nasazením a bojovností, kterou jsme předvedli hlavně v první třetině, nemůžeme být úspěšní.“

Nedělní zápas mladších žáků A proti brněnským Warriors skončil remízou 5:5. „Vyrovnané utkání, kterému remíza sluší, pěkné akce i góly, oba brankáři dobře,“ shrnul jasně a stručně trenér Štěpán Hrůza s tím, že pochválil tým za dobrý pohyb po celém hřišti.

Dorost v neděli bojoval s Technikou Brno, ale ani tentokrát se mužstvu nepodařilo výhru dostat na svou stranu. Zápas skončil 3:2 pro soupeře: „Špatný začátek utkání, od 10. minuty první třetiny jsme zlepšili pohyb a důraz a po dvou třetinách jsme vedli 2:1. Bohužel soupeř zásluhou jednoho hráče utkání otočil a v závěrečném tlaku, i přes mnoho šancí se nám nepodařilo vyrovnat,“ hodnotí Marek.

Slušný venkovní výkon předvedli, dle slov trenéra, junioři v Chocni s výsledkem 0:4. „Postupně se nám dařilo navyšovat skóre, domácím jsme toho příliš nedovolili a odvezli jsme si tři zasloužené body,“ doplňuje David Dolníček.

Podobné články

Mládežnický hokej

Žákům se dařilo, dorost jde do baráže, juniorka už má volno

20.03.2023
Mládežnický hokej

Hokejová sezóna vrcholí také u mládeže a žáků

13.03.2023
Mládežnický hokej

Začátek března našláplý mladým hokejem

06.03.2023
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
PSG Zlín