Menu +

Mládežníci startují sezonu

Mládežnický hokej
Již tento víkend startují svou sezonu třebíčští mládežníci. Přejeme jim hodně štěstí a vítězných zápasů.
Sdílejte článek
 

Již tuto sobotu, 12.9. 2020, se krom Chance ligy, rozbíhá sezona také lize dorostu a starších a mladších žáků. Dorost se utká na domácím ledě s hráči z HHK Velké Meziříčí. 75 dorosteneckých družstev bylo dle územních parametrů rozděleno do 13 skupin, z nichž ta naše s označením H, tvoří 5 družstev. Při dvoukolovém systému „každý s každým“ nás tedy čeká 8 zápasů. Poslední zápas dorostenecké ligy, a to s pelhřimovskými Ledními medvědy, připadá na 28.10.2020. Věříme, že naplníme naše cíle a očekávání a budeme mezi dvěma týmy, které postoupí do nadstavbové části.

Cíl probojovat se k postupu do nadstavbové části si klademe také v případě starších žáků „A“ a mladších žáků „C“ (9. a 7. třída), kteří poprvé vyjedou ve stejný den změřit síly s havlíčkobrodským týmem. Neděle bude patřit starším žákům „B“ a mladším „D“ (8. a 6.třída) ve hře proti Velkému Meziříčí a to opět doma. I letos tak obsazují třebíčská žákovská mužstva všechny soutěže vypsané ČSLH pro dané kategorie. Novinkou je nový soutěžní systém pro Ligu starších a mladších žáků, což jsou dvě nejvyšší žákovské soutěže v ČR, který počítá s rozšířenou nadstavbovou částí, která dělá tyto soutěže oproti minulým letům daleko atraktivnější.

Mužstvo juniorů čeká první zápas letošní sezony v pátek 18.9. a to se soupeřem SK Prostějov. Třebíčští budou součástí skupiny I+J, jednou z deseti skupin, kterou tvoří celkem 66 týmů. Juniorská liga se přehoupne až do příštího roku, poslední zápas základní části naši junioři sehrají 17.1.2021. S ohledem na zapracování ročníku 2003 do mužstva, je naším cílem umístění v první půlce výsledné tabulky.

Všem našim mládežnickým a dětským mužstvům přejeme hodně sportovního štěstí do nové sezóny 2020/21. Sezóna to bohužel nebude lehká, kdy krom sportovních klání lze očekávat problémy související s pandemií koronaviru, které budou na hráče, trenéry, rodiče a další osoby pohybující se kolem našich mužstev přinášet nové úkoly a výzvy.

Podobné články

Mládežnický hokej

Víkendové zápasy mládeže

včera
Mládežnický hokej

O víkendu odstartovaly soutěže mládežníků

14.09.2020
Mládežnický hokej

Někteří mládežníci už vyjeli na led! Trenéři si budou vzájemně pomáhat, hlásí Martin Čech

03.08.2020
×
Dnes v   | Muži
HC Slovan Ústí nad Labem
SK Horácká Slavia Třebíč