Menu +

Mládežnický a žákovský hokej tohoto víkendu

Mládežnický hokej
T ř e b í č - První únorový víkend se hokej hrál, jako kdykoli jindy, i když některé zápasy žáků se rušily kvůli nemoci. Týmům HST se dařilo tak nějak na střídačku, přečtěte si víc.
Sdílejte článek
 

Páteční zápasy patřily naší mládeži a to na domácí půdě. Mužstva dorostu i juniorů se utkala s brněnskými Warriors. Tým dorostu soupeře porazil 4:2, a podle slov trenéra Nikoly Marka šlo o důležité vítězství. „Na konci jsme ze zápasu udělali zbytečné drama, kluky ale musím pochválit za bojovnost,“ dodává. Juniorka prožila první porážku v této sezoně: „První prohra přišla v nejméně vhodný okamžik, bohužel jsme ve správnou chvíli nepřidali další góly a soupeř nám v závěru otočil z přesilovek,“ hodnotí trenér juniorky David Dolníček.

V sobotu starší žáci B suverénně porazili soupeře ze Žďáru nad Sázavou. K výsledku 16:0 řekl trenér Zdeněk Sedláček toliko: „Dneska nás soupeř moc neprověřil, ale nálada v mužstvu je skvělá.“

V neděli hrálo stejné družstvo proti Velké Bíteši, výsledek 9:7 byl ale šťastnější pro soupeře. „Devět kamínků v naší síti bylo moc a náš gólový příděl na body bohužel nestačil,“ popisuje zápas Sedláček.

Dorost se utkal s týmem z Polska, ale zápas ukázal, že tentokrát byl lepší soupeř a zaslouženě vyhrál s výsledkem 2:5.

Posledním utkáním uplynulého víkendu bylo to mezi 9. třídami z Třebíče a Prostějova. Trenér Rosťa Malena hodnotí hru, která skončila 7:6 v prodloužení takto: „Dnes jsme odehráli dobrý zápas, ve kterém jsme byli lepší. Poslední třetina byla sice divoká, dostávali jsme laciné góly, ale nakonec jsme v prodloužení vstřelili vítězný gól.“

Podobné články

Mládežnický hokej

Krásná práce! Třeťáci vyhráli silně obsazený turnaj

včera
Mládežnický hokej

Další díl Pojď hrát hokej navštívilo 18 dětí!

25.01.2025
Mládežnický hokej

Sezona mládeže: Junioři po boji neprorazili, dorost obstál

29.03.2024