Menu +

Názor fanouška: Do znaku Komety patří třebíčská věž

Fanoušci
T ř e b í č - Nestává se často, aby na oficiálním klubovém webu byl prezentován názor řadového fanouška, přesto jsme se rozhodli k tomuto kroku přistoupit. Názor totiž přispívá do diskuse o spolupráci Horácké Slavie Třebíč a Komety Brno. I když je třeba vyjádření brát s nadsázkou, cosi naznačuje. Dopis psaný rukou a krásným písmem přinášíme v plném znění bez jakýchkoli úprav. Diskutovat o článku můžete třeba na klubovém facebooku HST.
Sdílejte článek
 

Všem fandům brněnské Komety

Již dlouhá léta tvrdím, že brněnští hokejisté by měli mít ve znaku i třebíčskou farní věž!
Proč si to myslím? Protože byli to kluci z Třebíče, kteří v brněnském hokeji vždycky jak se říká „tvrdili muziku.“ Začalo to už v roce 1949 a trvá to stále. Pamětníci si jistě vzpomenou, kteří hokejisté z „třebíčských rybníků“ za brněnské oddíly hráli. Byla jich celá řada, Navrátil, Polák, Novák, bří Ošmerové, Vidlák, Bouzek – později trenér, Pavlů, Havlíček a dnes Erat, Čermák, Vondráček, Burian, Dočekal, a budou další.

Můj názor znovu potvrdilo nedělní hokejové utkání mezi Kometou Brno a Spartou Praha. Během tohoto zápasu vznikla situace, kdy se hráč Komety Burian zmocnil kotouče, přihrál Čermákovi, ten vystřelil a od Dočekala se puk odrazil do branky. Na tom by nebylo nic zvláštního, až na to, že všichni tři jmenovaní hráči jsou z Třebíče. A navíc! V tomto samém utkání branku Komety Brno vstřelil Vondráček a poslední Burian, rovněž odchovanci Horácké Slavie Třebíč.

Proto si myslím, že ve znaku brněnské Komety by se vyjímala i třebíčská farní věž.

A všem brněnským fandům doporučuji návštěvu vyhlídkové plošiny třebíčské vodárenské věže, aby viděli z jakého krásného kraje jejich hráči pochází.

4.10.2015
Miroslav Blažek – Třebíč

Podobné články

Fanoušci

SPECIÁL: Zpěváci, beatbox Dominika Svobody a hlášky třeba Matěje Psoty

31.03.2020
Fanoušci

AVE gól měsíce za měsíc leden 2020

09.02.2020
Fanoušci

VIDEOANKETA: Vyberte AVE gól měsíce za měsíc prosinec 2019!

05.01.2020