Menu +

Nová tvář v HST Lukáš Nedvídek: Rád bych týmu pomohl dobrou produktivitou

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Horácká Slavia představuje po Vladimíru Brožovi další posilu. Tentokrát se jedná o útočníka, klasického centra Lukáše Nedvídka. Ten má na svém kontě zkušenosti z extraligy i první ligy. Poslední sezónu strávil ve Slavii Praha, odkud se přesouvá na Vysočinu, tedy do Třebíče. Posilování jeho příchodem rozhodně nekončí, další jednání pokračují a už brzy by měla být dotažena do zdárného konce.
Sdílejte článek
 

Lukáš NEDVÍDEK
narozen: 9.2.1994
výška: 180 cm
věk 24 let
váha 76 kg
post: útočník
hůl: levá

Radek Novák: Přichází konstruktivní centr, kterého potřebujeme

První informace k příchodu Lukáše Nedvídka sdělil naší redakci exkluzivně nový sportovní manažer Horácké Slavie Třebíč Radek Novák.

"Lukáš je kvalitní konstruktivní centr, kterého potřebujeme. Očekáváme, že v mužstvu bude hrát významnou roli. Má zkušenosti z první ligy, kde hrál za Litoměřice a Slavii Praha, i extraligového Mountfieldu. S Lukášem jsme podepsali roční kontrakt s roční opcí. Věříme, že se mu u nás bude dařit."


 • Kdo se připravuje s Horáckou Slavií - aktuální soupiska 7.5.2018
 • Brankáři: Pavel Jekel, Dominik Svoboda
  Obránci: Václav Čejka, Lukáš Hort, Vladimír Brož, Michal Furch, Daniel Kabelka, Aleš Trnka, Štěpán Kučera, Tomáš Jurnečka, Roman Jeřábek
  Útočníci: Radim Ferda, Tadeáš Král, Silvester Kusko, Ondřej Malec, Matěj Novák, Lukáš Paták, Michal Vodný, Radim Nejedlý, Robert Havlát, Jakub Čejka, Lukáš Frydrych, Jakub Matula, Lukáš Nedvídek, Petr Krejčí


  Martin Sobotka: Klasický centr nám chyběl, Lukáš dostane větší prostor ve hře

  Spokojenost s příchodem tohoto hokejového štírka vyjádřil i trenér Martin Sobotka.

  "Lukáš je klasický centr, což jsme potřebovali. Neříkám, že by měl nahradit Davida Dolníčka, ale určitě u nás dostane velký prostor, protože hráč jeho typu, tvořivý centr, nám prostě chyběl. Na tomto postu jsme měli loni problémy a věřím, že příchod Lukáše nám pomůže a že se mu u nás bude dařit," přeje si hlavní kouč Horácké Slavie.

  Lukáš Nedvídek v minulém ročníku prožil vynikající sezónu. V pražské Slavii si připsal dvacet sedm bodů za třináct branek a čtrnáct asistencí. Lépe se mu vedlo jen v sezóně 2015/16, kdy v dresu Litoměřic nasbíral bodů dvacet osm (34Z, 15G+13A). V sezóně 2016/17 odehrál třicet čtyři zápasy za extraligový Mountfield, vstřelil dvě branky a na jednu nahrál. V Mountfieldu nastupoval i v sezóně 2014/15 (33Z, 3G).

  A co říká na přesun do Třebíče sám hráč?

  "Můj příchod do Třebíče ovlivnil hlavně značný zájem klubu. Kontaktoval mě pan Čapek, pak jsme se sešli a jednání se mi líbilo. Bylo rychlé, konkrétní a férové. Základem je dostat se do play-off, to je jasná a základní věc. Od toho se pak odvíjí, zda je sezóna úspěšná nebo ne. Z osobního hlediska bych rád hokejem bavil jak sebe, tak i diváky, o kterých vím, že jsou v Třebíči výborní. S tím souvisí i dobrá produktivita, kterou bych rád co nejvíc pomohl našemu týmu," přidává svůj krátký komentář na prvním tréninku s týmem Horácké Slavie v pondělí 7. května Lukáš Nedvídek.

 • Lukáš Nedvídek na eliteprostects.com
 • Podobné články

  Aktuální zprávy

  VIDEOANKETA: AVE Gól měsíce listopad 2018

  před 2 dny
  Aktuální zprávy

  Horácká Slavia se připojuje k Charitativnímu týdnu Chance ligy při utkání s Kladnem

  23.11.2018
  Aktuální zprávy

  Vstupenky na Kladno už mizí, zajistěte si i vy tu svoji z klidu domova

  21.11.2018