Menu +

Nové partnerství ostré jako břitva

Aktuální zprávy
To, že doba úplně nepřeje finanční podpoře sportovních klubů je tak nějak jasné. O to více si HST váží čerstvě ztvrzeného obchodního partnerství s firmou Angry Beards, která do toho jde na plný koule…Zakladatel firmy Tomáš Čech s námi navíc zítra ocení vybrané hasiče a v rámci utkání proti Frýdku Místku vzdá hold hrdinům a rozhodně taky zafandí Bílým Hvězdám!
Sdílejte článek
 

„Jako chlapi jsme hraví a sportujem o sto šest, dokaď nepřijde ta trvalá invalidita. Spousta z nás byla třebíčským hokejovým klubem odkojená, tak je nám ctí, že teď můžeme podpořit zase my. Navíc hokej je v podstatě naše parketa - vousy, smradlavý brusle a zapařený kule, jo tak s tím umíme pomoct nejlíp. Celkově nám spojení dává smysl a věříme, že od teď budou chlapi lítat po ledu jak namazanej blesk,“dodávají ke spolupráci s HST chlapi z Angry Beards.

Angry Beards je třebíčská značka kosmetiky pro muže nabízející vše od parfémů, sprchových gelů, přípravků na vousy, až po netradiční péči o intimní partie. V Třebíči její působení ale zdaleka nekončí, jméno si získala již v celé republice a dokonce i v sousedním Slovensku, Polsku a dalších evropských zemích. Přesto, že expedují své výrobky téměř všude, z rodné Třebíče se hnout neplánují ba naopak. Chtějí podporovat region a dělat mu dobré jméno.

Do budoucna obě smluvní strany plánují propojení A mužstva HST a Nazlobených vousů, ale obchodní a marketingový manažer klubu Daniel Šlapák zatím neprozradí více, než že se fanoušci mají nač těšit a dodává: "Mám z podpisu smlouvy s touto originální a svéráznou firmou z Třebíče obrovskou radost. Nejen, že je dnes skutečně těžké někoho získat jako obchodního partnera, ale u těchto chlapíků mě obzvlášť těší jejich nadšení, humor a hlavně víra v HST!"

Více o třebíčské firmě podporující třebíčský hokej se dozvíte PŘÍMO ZDE.

Podobné články

Aktuální zprávy

Přidej se k nám a sbírej zážitky! Hledáme posily do redakce

před 2 dny
Aktuální zprávy

Přestávka? Hlavně doléčit, uzdravit se a potrénovat, říká Kamil Pokorný

před 3 dny
Aktuální zprávy

Šťastný puk je zpátky – zamiřte přesně na střed a slavte úspěchy s HST!

03.02.2023