Menu +

O trenéra Čadu má velký zájem Plzeň

Aktuální zprávy
O trenéra klubu SK Horácká Slavia Třebíč projevila zájem Keramika Plzeň. Oba kluby vstoupily do jednání, které spěje k dohodě. Oficiální stránky Horácké Slavie o tom informoval ředitel klubu dr. Karel Čapek. "S Plzní jednáme o finanční i hráčské náhradě. Co se týká hráčské posily, ta by měla přijít až po 15. srpnu. Na hráče se předtím přijedeme podívat a jeho příchod musíme odsouhlasit." Šéf klubu nechce bránit Rostislavu Čadovi v postupu o krok výše. "Pan Čada má možnost vést extraligové mužstvo a my mu v žádném případě nehodláme házet klacky pod nohy. Bránit někomu v postupu výš je nesmysl. Zítra se uskuteční další jednání, které by mohlo být završeno podepsáním smlouvy," doplnil Karel Čapek.
Sdílejte článek
 
Samotný trenér Rostislav Čada, který působil 12 let v zahraničí a před příchodem do Třebíče vedl švýcarský celek Ambri-Piotta, se zatím nechce ke změně působiště vyjadřovat. "S Třebíčí mám platnou smlouvu a pokud o mě někdo má zájem, je to otázka jednání mezi kluby," uvedl Rostislav Čada. "Zájem o příchod našeho trenéra do Plzně projevilo tamní vedení, dnes jsme o problému diskutovali i s panem Čadou. Pokud nedojde k nějakým změnám, zítra bychom měli jednání uzavřít," uvedl Čapek, který třebíčský klub při jednání reprezentuje.

Odchod trenéra Čady přinese ovšem Třebíči rovněž komplikace. "Samozřejmě, je to pro nás trochu nepříjemné, protože nám odejde trenér. O obsazení tohoto postu však již máme určitou představu a pokud k odchodu trenéra Čady dojde, zahájíme jednání," vysvětlil ředitel klubu Karel Čapek.

Podobné články

Aktuální zprávy

Pátý ročník O Kapku lepšího hokeje byl nejúspěšnější!

14.05.2024
Aktuální zprávy

Přípravná utkání - startujeme ve Velkém Meziříčí, generálka 5.9.

08.05.2024
Aktuální zprávy

Chcete vidět hvězdy světového hokeje v akci? Stále máte možnost!

03.05.2024