Menu +

O víkendu odstartovaly soutěže mládežníků

Mládežnický hokej
Víkend přinesl zahájení mládežnických soutěží. Nejlépe jej zvládli dorostenci, kteří rozstříleli soupeře z Velkého Meziříčí jednoznačně 14:1.
Sdílejte článek
 

Druhý zářijový víkend zahájila soutěž i mládežnická a dětská mužstva. Jako první se do soutěžních klání zapojily kategorie dorostu a starších a mladších žáků. Tento týden vstupují do soutěže i junioři, pokud se situace nezmění vlivem aktuálních karanténních opatření, a na přelomu září a října přípravkové kategorie.

Třebíčským dorostencům se podařilo úspěšně pokřtít nové dresy, když v sobotním domácím zápase porazili HHK Velké Meziříčí 14:1. Vkročili tak úspěšně do první fáze soutěže, která má pouze 8 kol, a tak je každá ztráta bodů citelná. Samotné utkání drželi pevně v rukou, což dokládá i skutečnost, že už po první třetině vedli 6:0. Po zbytek zápasu soupeře k ničemu vážnějšímu nepouštěli.

V sobotu byla také zahájena nejvyšší soutěž starších a mladších žáků. Mladé bílé hvězdy cestovaly do Havlíčkova Brodu, v kategorii starších žáků bohužel podlehly domácím 0:7. Hlavním rozdílem, od kterého se následně odvíjel výsledek, bylo proměňování šancí, ve kterém byli domácí havlíčkobrodští hráči daleko efektivnější. Na výsledek měla vliv i velká marodka v řadách obránců HST, kdy do zápasu mužstvo nastupovalo pouze se třemi klasickými obránci. Daleko vyrovnanější výsledek zaznamenali mladší žáci, kteří v průběhu utkání vedli dokonce 3:1, o toto vedení ale přišli v poslední třetině a utkání nakonec prohráli 3:4.

Neděle měla patřit krajské lize mladších a starších žáků, konkrétně v duelech s HHK Velké Meziříčí. Zápas starších žáků byl ale odložen, a to z důvodu podezření na onemocnění v mužstvu soupeře. Odehrálo se tedy pouze utkání mladších.žáků D, které se ale pro domácí žáky HST nevyvíjelo dobře, což přineslo prohru 2:9.

Podobné články

Mládežnický hokej

Víkendové zápasy mládeže

včera
Mládežnický hokej

Mládežníci startují sezonu

09.09.2020
Mládežnický hokej

Někteří mládežníci už vyjeli na led! Trenéři si budou vzájemně pomáhat, hlásí Martin Čech

03.08.2020
×
Dnes v   | Muži
HC Slovan Ústí nad Labem
SK Horácká Slavia Třebíč