Od druhé třetiny jsme měli lepší pohyb, což se podepsalo na výsledku, říká Michal Vodný

T ř e b í č - Chance liga letos nemůže nabídnout víc atraktivnějších zápasů, než ten, který se hrál v Třebíči. Souboj prvního s druhým týmem tabulky diváky bavil od první až do poslední sekundy. Lépe do duelu vstoupili hosté, ale bílé hvězdy zvládly vyrovnat hru i skóre a první třetina skončila 1:1. Ve druhé měli více ze hry domácí, jenže z převahy vytěžili ve druhé části jen jednu branku. Do třetí třetiny se tedy šlo za stavu 2:1. Třetí třetina byla z pohledu diváka nejzajímavější. Nejprve hosté vyrovnali s koncem přesilovky na 2:2, ale vzápětí si Třebíčští vzali vedení zpět. Ve čtyřiačtyřicáté minutě už první tým tabulky vedl o dvě branky. A mohlo být ještě veseleji, jenže dvě přesilové hry pěti proti třem se tentokrát hráčům z Třebíče využít nepovedlo. Hosté pak už zvládli jen snížit na 4:3 a v power play chtěli vyrovnat. Jenže třikrát prohráli buly a tak je potrestal svým druhým gólem v zápase rutinérským způsobem Martin Dočekal, který uzavřel skóre utkání na 5:3.