Menu +

On-line nákup vstupenek snadno a rychle. Jak na to?

Aktuální zprávy
Protože se snažíme, aby služby a servis kolem zápasů našeho A mužstva byly pro návštěvníky co možná nejpříjemnější, nejjednodušší a nejrychlejší, vyladili jsme hned několik variant, jak koupit lístek na hokej z pohodlí domova.
Sdílejte článek
 

Jak jste už možná zaregistrovali, grafická podoba vstupenky se objevuje na několika místech už pár týdnů. Konkrétně se jedná o takzvanou úvodní fotografii na facebookové stránce HST, dále pak rozcestník na našich webovkách, který se vám zobrazuje ještě před vstupem na homepage. Třetí možnost nákupu je také v rámci pravidelné soutěže, kde za sdílení příspěvku s pozváním na dané utkání získávají dva vylosovaní vstup zdarma. Všechny tyto obrázky obsahují QR kód, na který stačí namířit fotoaparát vašeho chytrého telefonu a rázem se ocitáte v prodejní aplikaci, kde pár kliky svou vstupenku pořídíte.

Rychlý odkaz pro nákup najdete hned vedle erbu HST.

Dalším místem, kde Vám stačí jeden klik je nově také rychlý odkaz na webových stránkách HST. Ten funguje samozřejmě jak na počítači, tak z mobilního telefonu. Věříme, že si některý z těchto způsobů vyberete a oblíbíte. Nebudete už pak muset stát ve frontě na lístky a plýtvat tak časem, který byste mohli trávit občerstvením, setkáváním se s kamarády a sledováním zápasu.

Podobné články

Aktuální zprávy

Přidej se k nám a sbírej zážitky! Hledáme posily do redakce

před 2 dny
Aktuální zprávy

Přestávka? Hlavně doléčit, uzdravit se a potrénovat, říká Kamil Pokorný

před 3 dny
Aktuální zprávy

Šťastný puk je zpátky – zamiřte přesně na střed a slavte úspěchy s HST!

03.02.2023