Menu +

Oslava 20 let v lize – vzpomínky, exhibice, hokejové osobnosti a zábava pro všechny

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Aktualizace 14. 12. Horácká Slavia Třebíč slaví 20 let od postupu do 1. ligy. Od postupové sezony 1996 - 1997 působí nepřetržitě a úspěšně v této profesionální soutěži. Horácká Slavia Třebíč si k oslavě dvacátého výročí od postupu do druhé nejvyšší soutěže pozvala jako soupeře tým osobností HC OLYMP PRAHA vedený Martinem Dejdarem. Za tým HST „20“ nastoupí takoví hráči jako Michal Mikeska, Stanislav Neruda, Kamil Pokorný, punc světového hokeje dodá akci dvojnásobný vítěz Stanley Cupu, třebíčský odchovanec, Patrik Eliáš. Čestné buly přijede vhodit Tomáš Zelenka. Oslava 20-ti let v 1. lize je exhibiční utkání s velmi pestrým doprovodným programem - dovednostní soutěže, kraso show, herecká vystoupení a na závěr je připravena autogramiáda. Zápas startuje ve středu 21. prosince 2016 v 17:30.
Sdílejte článek
 

Základní informace k exhibičnímu utkání HST "20" – HC OLYMP PRAHA

- datum konání zápasu – středa 21. prosince od 17:30
- cena vstupenky je 100,- Kč, děti do 140 cm ZDARMA
- nebudou platit žádné permanentky ani jiné volné vstupenky
- předprodej vstupenek začne v sobotu 10. 12. na pokladně ZS při utkání se Slavií Praha
- na vrátnici ZS bude probíhat od pondělí 12. 12.

- držitelé permanentek se na své místo mohou posadit po předložení permanentky - místo jim bude rezervováno do 17:20.


Pro zajímavost:

Za 20 let v 1. lize hrálo, či hraje za HST 352 hráčů:
43 brankářů
106 obránců
203 útočníků
Dohromady 352 hráčů - velké množství z nich hrálo či hraje v reprezentaci, NHL, KHL i extralize.

Na straně HST "20", tedy výběru hráčů působících v HST během let 1996 až 2016, můžeme v současné době potvrdit:

Brankáři: Stanislav Neruda, Filip Luňák

Obrana: Kamil Pokorný, Rostislav Malena, Zdeněk Sedláček, Karel Šefčík, Marcel Hrbáček, Bedřich Ščerban, Tomáš Zeman, Lukáš Sláma, Oldřich Kališ

Útok: Patrik Eliáš, Michal Mikeska, Radek Novák, Jiří Oliva, Martin Sobotka, Petr Zahradník, Karel Vejmelka starší, Michal Kaňka, Jakub Žiška, Robert Holý, Oldřich Bakus, Roman Hlouch, Roman Mejzlík, Milan Buďa, Petr Altrichter, Martin Fryauf, dlouholetý doktor lékař Tomáš Madrý a čestným hostem bude Tomáš Zelenka.

Trenér: Milan Chalupa, Jaromír Šindel, Roman Vondráček, Jiří Otoupalík

Další hráči, kteří z různých důvodů nezasáhnou do hry, ale účast přislíbili: 10 Martin Erat, David Dolníček, Martin Čech, Milan Přibyl, 12 Leoš Čermák, 26 Aleš Pecka, 20 Zdeněk Vedral, 18 Jiří Beroun, 29 Martin Dočekal, 55 Ivo Dostál, 19 Lukáš Nahodil, 39 Marek Laš, 44 David Ostřížek, 61 Vilém Burian

"Utkání pořádá Horácká Slavia Třebíč jako oslavu třebíčského hokeje a jeho dlouhodobé historie. V sezóně 1996 – 1997 klub po třech barážích v řadě postoupil do první ligy, současné WSM Ligy, což je nesporným a velkým úspěchem, na který můžeme být v Třebíči hrdí. Dvaceti lety působení v první, respektive WSM Lize se nemůže v současnosti pochlubit žádný jiný klub v České republice. V roce 2018 budeme slavit další významné výročí - 90 let od založení klubu," konstatuje marketingový manažer Horácké Slavie, Daniel Šlapák.

Pojďte s námi oslavit toto báječné jubileum, připomenout si dlouhou historii klubu a podívat se na hráče, které znáte z minulých sezón a let.
Přijďte se přesvědčit, že mnozí z nich neztratili nic ze svého hokejového umu.


Jedná se o oslavu třebíčského hokeje a jeho dlouhodobé historie, jen pro připomenutí, v roce 2018 budeme slavit 90 let od založení klubu. Dvaceti lety působení v první, resp. WSM lize se nemůže pochlubit žádný jiný tým. Pojďte s námi oslavit toto báječné jubileum a podívat se na hráče, kteří neztratili nic ze svého umu.

"Hrát v našem městě druhou nejvyšší hokejovou soutěž 20 let bez přestávky rozhodně není samozřejmostí. Tento úspěch možná ocení až historie. Úspěšné působení našeho klubu ve druhé nejvyšší soutěži by nebylo možno bez trvalé podpory sponzorů a partnerů. Speciální poděkování patří Městu Třebíči a Skupině ČEZ za dlouhodobou spolupráci," říká generální ředitel klubu, Dr. Karel Čapek, který je pod tímto úspěchem nesmazatelně podepsán.

“Samozřejmě pracujeme ještě na dalších jménech a soupisku budeme postupně aktualizovat. Není vyloučeno, že nějakého velkého překvapení se diváci dočkají až přímo v den konání zápasu, protože časový harmonogram některých pozvaných osobností se postupně mění,“ vysvětluje Daniel Šlapák, který má celou akci ve své kompetenci a vede jednání s mnoha dalšími hráči a osobnostmi, které by klub na tuto výjimečnou exhibici rád pozval.

Za HC OLYMP PRAHA nastoupí Martin Dejdar, na soupisce klubu osobností najdeme ale i taková jména jako Jiří Hrdina, Miloš Knor, Jiří Hölzel, Dominik Hašek, Pavel Richter, Josef Řezníček, Jaroslav Nedvěd, David Volek a mnoho dalších.
HC Olymp Praha: tým zabezpečující zábavný pořad na ledě, kde se nejedná pouze o amatérské hokejové utkání, nýbrž o zábavu se vším všudy. Umění ledního hokeje, pěvecká vystoupení, ale také legrační herecké dovednosti osobností našeho týmu, urputné boje u mantinelu mnohdy končící legračními šarvátkami, dokonce i o hromadné bitky není nouze.

Důležitou informací je skutečnost, že po dohodě s Horáckou Slavií přispívá klub HC OLYMP PRAHA také na dobročinné účely. “Naším cílem totiž je, abychom spojili příjemné s užitečným.“

VIDEO Z POSTUPU KE STAŽENÍ ZDE

Dobové video z postupové sezóny 1996 - 1997 - autorem sestřihu je Karel Blažek za pomoci Kamila Pokorného. To nejlepší začíná v čase 15:15. :-)

Podobné články

Aktuální zprávy

Tým Horáků posílí dva hráči Znojma

včera
Aktuální zprávy

Dnešní téma Týdne hokeje: Optimální strava mladých hokejistů

včera
Aktuální zprávy

Týden hokeje tentokrát v online podobě

před 2 dny