Menu +

PODEPSÁNO! Společnost KHNP bude opět generálním partnerem Horácké Slavie

Aktuální zprávy
Ve čtvrtek 3. září se sešli zástupci společnosti KHNP v čele s panem Jae-hoon Chung a Horácké Slavie Třebíč zastoupené předsedou klubu Martinem Svobodou, aby podepsali další smlouvu o spolupráci obou společností. Společnost Korea Hydro & Nuclear Power (KHNP) a hokejový klub SK Horácká Slavia Třebíč oznámily dohodu o pokračujícím generálním partnerství. KHNP bude již třetí sezónu generálním partnerem třebíčského hokeje a její jméno ponese i nadále Zimní stadion Města Třebíče – KHNP ARENA. Logo KHNP bude zdobit nejen přední stranu dresu týmu mužů, ale i kategorie dorostu a juniorů. Svou účastí slavnostní podpis smlouvy podpořil starosta města Třebíče pan Pavel Pacal a Vítězslav Jonáš, předseda sdružení Energetické Třebíčsko a člen rady SÚRAO a další vzácní hosté.
Sdílejte článek
 

Celé setkání, na kterém bylo slavnostně stvrzeno pokračování vzájemné spolupráce provázela pohodová a uvolněná nálada. Společnost KHNP zastupoval pan Jae-hoon Chung, za Horáckou Slavii byl přítomen předseda klubu Martin Svoboda. Nechyběl ani starosta města Třebíče pan Pavel Pacal a předseda sdružení Energetické Třebíčsko a člen rady rady SÚRAO Vítězslav Jonáš.

KHNP figuruje v třebíčském hokeji už několik let. Jde o druhého největšího partnera klubu po městu Třebíči. Díky prodloužení vzájemné spolupráce bude jméno společnosti i nadále nést třebíčský hokejový stánek. Tedy Zimní stadion města Třebíče KHNP ARÉNA.

Nechyběly samozřejmě ani projevy zúčastněných. „KHNP je náš už několikaletý partner, díky němuž jsme schopni držet úroveň mužského, ale i mládežnického hokeje v Třebíči na stávající úrovni. Zvláště v této těžké situaci, kterou prožívá celý svět s ohledem na pandemii covid-19 si vážíme toho, že nás KHNP opět podporuje. V těžkých časech poznáš přítele,“ konstatuje předseda Horácké Slavie Martin Svoboda.

Marketingový manažer Daniel Šlapák, který vede veškerá obchodní jednání se společností KHNP dodává. „Jsme potěšeni a velice rádi informujeme naše fanoušky, že společnost Korea Hydro & Nuclear Power pokračuje ve významné podpoře Horácké Slavie Třebíč. Společnost KHNP bude i nadále jedním z největších partnerů našeho klubu. Jedná se o velkou podporu v době, kdy zažíváme nejisté a složité období.”

Genrální ředitel KHNP Jae-hoon Chung říká, „ Je pro nás čest podporovat hokejový klub s dlouholetou tradicí. Hokej je v České republice velmi oblíbený, a zvláště v Třebíči. Sport spojuje a my chceme být součástí.“

Předseda Horácké Slavie Třebíč Marin Svoboda následně předal panu Chungovi hokejový dres pro následující sezonu, který si generální ředitel KHNP ihned s radostí vyzkoušel.

Ještě jednou jménem celého klubu děkujeme společnosti KHNP za podporu a těšíme se na další společné sportovní výzvy, které, jak všichni doufáme, přinesou co nejvíce vítězství.

Podobné články

Aktuální zprávy

Mládí vpřed – tedy na led!

před 2 dny
Aktuální zprávy

Dlouho očekávaný restart mládežnických tréninků na zimáku

01.12.2020
Aktuální zprávy

Týden hokeje je za námi

30.11.2020