Menu +

POZOR ZMĚNA: Zápasy s Frýdkem a Benátkami se odehrají v náhradních termínech

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Utkání s Frýdkem-Místkem a Benátkami nad Jizerou jsou přeložena na náhradní termíny, a to z důvodu velké marodky bílých hvězd. S Benátkami nad Jizerou se utkáme v pátek 24. ledna. Utkání s Rysy z Frýdku-Místku je naplánováno na 27. února.
Sdílejte článek
 

Zítřejší zápas Nadstavbové skupiny mezi SK HS Třebíč a HC Frýdek-Místek se neodehraje. Důvodem je velká marodka, která řádí v kádru bílých hvězd. Stejný osud bude mít také původně plánované pondělní utkání s Benátkami nad Jizerou. I to je přeloženo na náhradní termín.

Střetnutí s Benátkami nad Jizerou se odehraje v pátek 24. ledna na ZS v Třebíči. Souboj s Frýdkem-Místkem je naplánován na čtvrtek 27. února, opět v KHNP ARÉNĚ. Horácká Slavia Třebíč tímto děkuje svým soupeřům, kteří respektují, že v jejím týmu řádí chřipková epidemie a vyšly nám s přeložením těchto dvou zápasů vstříc.

„SK HS Třebíč požádala z důvodu zdravotního stavu hráčů svého týmu o přeložení utkání týmy Frýdku-Místku a Benátek nad Jizerou. Oba kluby SK HS Třebíč žádosti o přeložení utkání vyhověly. SK HS Třebíč oběma kubům za jejich přístup k dané situaci touto cestou děkuje,“ prozradil hlavní trenér a sportovní manažer SK HS Třebíč Radek Novák.

Pro úplnost dodejme, že proti Frýdku-Místku odehráli už letos Horáci dvě utkání, která dokázali vyhrát 4:1 a 5:3. S Benátkami nad Jizerou se třebíčští hokejisté střetli ve třech případech. Rezultovaly z toho dvě porážky (2:3, 2:3pr.) a jedno vítězství. To si hokejisté z Vysočiny připsali na ledě svého soupeře, když zvítězili 6:2.

Podobné články

Aktuální zprávy

Změny v organizační struktuře klubu

04.04.2020
Aktuální zprávy

Hodnocení uplynulé sezóny očima předsedy klubu Martina Svobody

21.03.2020
Aktuální zprávy

Vyprodejme virtuálně stadion!

16.03.2020