Menu +

Parádní sada vítězných zápasů naší mládeže

Mládežnický hokej
Uplynulý víkend se juniorům i dorostu HST stoprocentně dařilo. Kluci dorostenci, pod vedením trenérského tandemu Sedláček a Marek, se z vítězství radovali hned třikrát, juniorka Davida Dolníčka porazila svého soupeře dvakrát.
Sdílejte článek
 

První zápas se odehrál na domácím ledě už ve středu a stály zde proti sobě týmy dorostu z Třebíče a Kolína. „Po nervózním začátku se nám podařilo vstřelit rychlé góly a postupně navyšovat skóre až do konce utkání,“ popsal vítězný zápas s výsledkem 8:0 Zdeněk Sedláček.

V pátek 25.2. přivezl dorost tři body z Poděbrad, trenér Marek byl ale v komentáři i kritický: „První třetina byla špatná, ale další dvě jsme už měli pod kontrolou. Tým nakonec dovedl zápas do vítězství v pohodovém stylu.“ Starší mládežnické družstvo, neboli naše juniorka, mezitím válela doma proti Lanškrounu. A David Dolníček mohl opět chválit: „Kluci hráli s chutí, postupně navyšovali skóre pěknými góly. Jsme celkově spokojení jak se hrou, tak samozřejmě i s výsledkem 11:0."

Junioři HST po výhře 11:0 nad Lanškrounem

Hokejová neděle se na třebíčském zimáku nesla opět ve znamení vyhraných zápasů. Nejdříve se tu utkal tým dorostu se soupeřem z Jindřichova Hradce, který nás, podle slov trenéra Nikoly Marka, příliš neprověřil. Hned na to se proti sobě postavily juniorské týmy Třebíče a Břeclavi a dopadlo to výsledkem 5:0. Trenér Dolníček popisuje utkání takto: „Dolehla na nás tíha zápasu a jeho první půlka nebyla z naší strany úplně ideální. Zvedli jsme se až využitou přesilovkou a dovedli utkání do vítězství. V kritických chvílích nás skvěle podržel Vejmelka, který si připsal zasloužené čisté konto.“

Podobné články

Mládežnický hokej

Hokejový víkend třebíčské mládeže

před 2 dny
Mládežnický hokej

Víkend plný žákovských a mládežnických utkání a jejich výsledky

28.11.2022
Mládežnický hokej

Výsledky mládeže HST posledních dní

21.11.2022
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC ZUBR Přerov
SK Horácká Slavia Třebíč