Menu +

Pecka pro Třebíč, Horáckou Slavii posiluje Matěj Psota

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Horácká Slavia Třebíč hlásí výraznou posilu do útoku. Třebíčský dres bude znovu oblékat jeden z nejšikovnějších hráčů Chance ligy, Matěj Psota. Ten v Třebíči působil již v sezónách 2015-16 a 2016-17. V obou ročnících patřil k výrazným osobnostem třebíčského týmu a také k oblíbencům místních fanoušků. Hlavně jeho bruslařské schopnosti udivovaly nejednoho diváka a zamotaly hlavu nejednomu ze soupeřových obránců. Matějovi přejeme v našem dresu mnoho štěstí a těšíme se na jeho kousky na ledě už při dnešním utkání s Benátkami nad Jizerou, odkud do Třebíče přichází.
Sdílejte článek
 

„Od dnešního dne posílí náš tým Matěj Psota, který vyztuží stabilní kostru našeho „A“ týmu. Matěj za nás nastoupí již do večerního utkání proti Benátkám nad Jizerou. Známe se spolu již z dřívější spolupráce u našeho „A“ týmu. Hledali jsme pravé křídlo do prvních dvou pětek. Věřím, že Matěj svoji poctivou hrou přispěje nejen k větší produktivitě našeho týmu, ale i k celkovému zkvalitnění naší hry, tedy i směrem do defenzivy. Cílem zůstává postup do play-off.
Společně jsme domluveni na dlouhodobé spolupráci. O délce této spolupráce budeme naše fanoušky informovat, jakmile budeme mít s Matějem vše podepsané,“
podává kompletní informaci k příchodu Matěje Psoty sportovní manažer Horácké Slavie Třebíč Radek Novák.

Statistiky
Matěj Psota v Třebíči rozdával hokejovou radost už v sezónách 15/16 a 16/17.

Podobné články

Aktuální zprávy

Sportovec města Třebíče 2020

dnes
Aktuální zprávy

Horké novinky

včera
Aktuální zprávy

HST v roce 2021 a budoucí směřování klubu

včera