Menu +

Podlaha a Vaculík v týmu končí. Jak to vypadá s přípravnými zápasy?

Aktuální zprávy
Po přípravném utkání se Žďárem nad Sázavou se s prvním týmem rozloučili Josef Podlaha a Ondřej Vaculík. Změn se dočkal také samotný harmonogram přípravných zápasů. Souboj s Jihlavou, který se měl původně odehrát 27. srpna v Třebíči,se nakonec odehraje na hřišti našeho soupeře.
Sdílejte článek
 

Horácká Slavia Třebíč má za sebou první tři přípravné zápasy. Bílé hvězdy dva z nich vyhrály, naopak jednou byl soupeř nad jejich síly. Po posledním utkání se Žďárem nad Sázavou pak došlo k první redukci kádru.

Třebíčský kádr opustili útočníci Ondřej Vaculík a Josef Podlaha, kteří tak na zkoušce neuspěli. O dalším doplnění týmu se v tuto chvíli intenzivně jedná. Ve hře je příchod některých hráčů, přičemž rozhodne to, jak dopadnou jednání s jejich mateřskými kluby.

„Momentálně už se s námi nepřipravují Josef Podlaha a Ondřej Vaculík. O příchodu dalších hráčů jednáme. Máme zájem o nějaká další jména, ale rozhodnou jednání s jejich mateřskými kluby,“ říká hlavní trenér a sportovní manažer v jedné osobě Roman Mejzlík.

Ten zároveň potvrdil, že na marodce Horáků jsou momentálně obránci Václav Čejka a Ondřej Ševčík.

A co přípravné zápasy? Momentálně nejaktuálnější změna se váže k tomu, který je naplánován na 27. srpna. V tento den měli Třebíčští přivítat Jihlavu, avšak došlo k výměně pořadatelství, takže střetnutí napíše svůj příběh v Jihlavě.

Uskutečnit by se podle posledních zpráv měl rovněž zápas proti Porubě. Ta je sice aktuálně v karanténě, ale do Třebíče by 20. srpna Ostravané dorazit měli.

Podobné články

Aktuální zprávy

Aktuální informace k dění v klubu

před 2 dny
Aktuální zprávy

Dnešní zápas s Benátkami se NEUSKUTEČNÍ

19.09.2020
Aktuální zprávy

Předseda klubu Martin Svoboda o následující sezoně

18.09.2020
×
Dnes v   | Muži
HC Slovan Ústí nad Labem
SK Horácká Slavia Třebíč