Menu +

Pomozte klubu v derby s Jihlavou a přineste na stadion starý mobil! Získat můžete vstupenky na zápas s Kladnem

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Pomozte našemu klubu v derby s hokejovou Jihlavou. Zapojili jsme se do projektu neziskové společnosti ASEKOL, která provozuje systém zpětného odběru vysloužilého elektra. Sesbírejme společně před zápasem s Duklou Jihlava (ST 14. listopadu) co nejvíce starých mobilů. Pokud v počtu vyřazených mobilních telefonů překonáme jihlavského soupeře, může se náš klub těšit na příspěvek 10.000 korun, za který nakoupíme nové tréninkové dresy pro nejmladší žákovské týmy (1. a 2. třída).
Sdílejte článek
 

Pomozte klubu v derby s Jihlavou a přineste na stadion starý mobil!

Pokud fanoušci SK Horácká Slavia Třebíč porazí ve sběru mobilů soupeře, mohou se nejmladší hokejisté těšit na nové tréninkové dresy v hodnotě 10 tisíc korun.

Co musíte udělat? Stačí na listopadové derby přinést na stadion ke stánku u schodů do VIP v době od 16.00 do 18.30 jakýkoliv starý i nefunkční mobilní telefon. Kdo přinese dva mobilní telefony, může získat volnou vstupenku na utkání s Kladnem nebo hokejové suvenýry a propagační předměty. Celkem bude připraveno 50 volňásků na stání a desítky dalších drobností.

Všechny vybrané mobilní telefony budou ekologicky rozebrány a recyklovány, díky čemuž se ušetří cenné materiály, suroviny a množství energie. Více informací o třídění elektrozařízení lze najít na stránkách www.asekol.cz nebo www.cervenekontejnery.cz.

Statistiky

Podobné články

Aktuální zprávy

Muži znovu na ledě v domácí hale, první zápas 16.8. se Znojmem

02.08.2022
Aktuální zprávy

Startuje prodej vstupenek a další část přípravy i s hráči na try out

25.07.2022
Aktuální zprávy

Podepsáno! Podpora třebíčského hokeje ze strany KHNP již pátou sezonu

30.06.2022