Menu +

Pomozte klubu v derby s Jihlavou a přineste na stadion starý mobil! Získat můžete vstupenky na zápas s Kladnem

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Pomozte našemu klubu v derby s hokejovou Jihlavou. Zapojili jsme se do projektu neziskové společnosti ASEKOL, která provozuje systém zpětného odběru vysloužilého elektra. Sesbírejme společně před zápasem s Duklou Jihlava (ST 14. listopadu) co nejvíce starých mobilů. Pokud v počtu vyřazených mobilních telefonů překonáme jihlavského soupeře, může se náš klub těšit na příspěvek 10.000 korun, za který nakoupíme nové tréninkové dresy pro nejmladší žákovské týmy (1. a 2. třída).
Sdílejte článek
 

Pomozte klubu v derby s Jihlavou a přineste na stadion starý mobil!

Pokud fanoušci SK Horácká Slavia Třebíč porazí ve sběru mobilů soupeře, mohou se nejmladší hokejisté těšit na nové tréninkové dresy v hodnotě 10 tisíc korun.

Co musíte udělat? Stačí na listopadové derby přinést na stadion ke stánku u schodů do VIP v době od 16.00 do 18.30 jakýkoliv starý i nefunkční mobilní telefon. Kdo přinese dva mobilní telefony, může získat volnou vstupenku na utkání s Kladnem nebo hokejové suvenýry a propagační předměty. Celkem bude připraveno 50 volňásků na stání a desítky dalších drobností.

Všechny vybrané mobilní telefony budou ekologicky rozebrány a recyklovány, díky čemuž se ušetří cenné materiály, suroviny a množství energie. Více informací o třídění elektrozařízení lze najít na stránkách www.asekol.cz nebo www.cervenekontejnery.cz.

Statistiky

Podobné články

Aktuální zprávy

Derby s Duklou obohatí deváté pokračování akce Dvakrát v roce Vánoce

před 3 dny
Aktuální zprávy

Aukce speciálních dresů s podobiznou Vladimíra Bouzka odstartována!

20.02.2020
Aktuální zprávy

Třebíčští hokejisté zabodovali v anketě Sportovec města Třebíče. Lukáš Nedvídek vyhrál v hlavní kategorii

15.02.2020
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Frýdek-Místek