Menu +

Poslední vystoupení před domácím publikem - přijede Jágrovo Kladno - INFO

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Horáckou Slavii čeká závěrečný domácí zápas, ve kterém se utká s kladenskými Rytíři. V sestavě Kladna by neměl chybět hvězdný Jaromír Jágr, který by měl hrát v jedné formaci s další legendou NHL Tomášem Plekancem. Bílé hvězdy si v posledním odehraném zápase s Trhači připsaly vysoké vítězství 8:3. Nedvídek, Havlát a Forman navíc zažili tříbodový večer. Rytíři v posledním odehraném utkání proti ústeckému Slovanu také naplno bodovali. Nenechte si ujít závěrečné třebíčské vystoupení, které bude navíc okořeněno účastí dvou hokejových legend NHL a národního týmu. Utkání mezi Třebíčí a Kladnem začíná v sobotu v 17:30 na Zimním stadionu Města Třebíče - KHNP ARENĚ.
Sdílejte článek
 

Vstupenky na pokladnách

V den zápasu budou pokladny otevřeny od 14:30. Přesto doporučujeme zakoupit si vstupenku v ELEKTRONICKÉ APLIKACI na webu hstrebic.cz. Stadion otevře své brány v 15:30.


 • ELEKTRONICKÁ PRODEJNÍ APLIKACE ZDE

 • Jak využít WC
  Všichni, jak domácí, tak i hostující fanoušci budou moci využít WC u vrátnice a také v zadním západním rohu stadionu, kde je i speciální WC pro invalidy. Navíc bude před stadionem umístěno WC jak pro ženy, tak pro muže - viz plánek stadionu. Sektor pro hostující fans bude pro tento zápas zmenšený a zhruba polovina západní tribuny bude k dispozici i domácím divákům.
  Více záchodů na našem současném stadionu není k dispozici - prosíme proto o trpělivost a vzájemný respekt.

  Parkování

  Doporučujeme využít parkoviště u nemocnice nebo u bývalé prodejny Billa, či přímo na Karlově náměstí. Parkoviště za zimním stadionem bývá brzo plné, proto tam nemusí být v době utkání volná místa k zaparkování.

  Příchod na stadion

  Kvůli vysoké návštěvnosti na tomto utkání zároveň doporučujeme přijít na stadion s časovým předstihem, protože fronty lze očekávat i u vstupů při kontrole vstupenek.

  Akce pro diváky - získejte zapůjčení vozu TOYOTA nebo dárky od KHNP a JE Dukovany:

  Schovejte si letáky TOYOTA

  Při příchodu na stadion dostane každý divák leták od společnosti HS AUTOMOBIL oficiálního dealera vozů TOYOTA. Pětice letáků bude označena a ty budou výherní. Jejich majitelé ať se dostaví na začátku 1. přestávky k trestné lavici domácích. Tam se domluví na způsobu zapůjčení vozu TOYOTA se zástupcem společnosti.

  Předáme tablety od KHNP

  O druhé přestávce proběhne přímo na ledové ploše předání tabletů Samsung vylosovaným výhercům. Losování proběhne na konci 1. přestávky na ledové ploše. Předávat tablety bude Výkonný viceprezident společnosti KHNPpan Baeksik Noh.
  Vylosovaní výherci uvidí svá jména během utkání na multimediální kostce.

  Soutěžíme se Skupinou ČEZ

  U každého ze tří vchodů na Zimní stadion Města Třebíče – KHNP ARENU bude vybrán jeden z prvních příchozích, který bude mít možnost o druhé přestávce po úpravě ledu střílet na bránu z poloviny hřiště a vítěz získá ceny od generálního partnera Horácké Slavie Třebíč – SKUPINY ČEZ - JE Dukovany.


  Plánek stadionu s vyznačeným umístěním WC a vstupů na stadion

  Rytíři Kladno

  Kladenští Rytíři se ve šlágru třiapadesátého kola utkali na domácím ledě s českobudějovickým Motorem. Motor ve druhé třetině zvyšoval už na 2:0, ale Rytíři nakonec celý zápas otočili a získali plný počet bodů. Kladno vyhrálo i následující zápas s prostějovskými Jestřáby, které porazilo 3:2 v základní hrací době. V utkání s Kadaní si Rytíři otevřeli střelnici a nad Trhači zvítězili vysokým výsledkem 8:2. Kladno si vyšláplo také na Havířov, kterému tak oplatilo porážku z dvaačtyřicátého kola. Rytíři v tomto zápase navíc ani jednou neinkasovali a vyhráli 2:0. Kladno dotáhlo do vítězného konce i utkání s ústeckým Slovanem a připsalo si pátou výhru v řadě.

  Statistiky hráčů Horácké Slavie Třebíč

  nejlepší střelec: Lukáš Nedvídek (24+26)

  nejlepší nahrávač: Lukáš Nedvídek (24+26)

  lídr kanadského bodování: Lukáš Nedvídek (24+26)

  procentuální úspěšnost zákroků brankářů: Dominik Svoboda 92,67%,Karel Vejmelka 92,53%, Pavel Jekel 88,06%

  Statistiky hráčů Rytířů Kladno

  nejlepší střelec: Ladislav Zikmund (29+18)

  nejlepší nahrávač: Petr Vampola (12+36)

  lídr kanadského bodování: Petr Vampola (12+36)

  procentuální úspěšnost zákroků brankářů: Lukáš Cikánek 92,05%, Adam Brízgala 91%

  Poslední odehrané zápasy Třebíče

  HC Slavia Praha - SK Horácká Slavia Třebíč 6:1

  SK Horácká Slavia Třebíč - HC Zubr Přerov 2:1 po prodloužení

  ČEZ Motor České Budějovice - SK Horácká Slavia Třebíč 3:2

  SK Horácká Slavia Třebíč - LHK Jestřábi Prostějov 1:2

  SK Trhači Kadaň - SK Horácká Slavia Třebíč 3:8

  Poslední odehrané zápasy Kladna

  Rytíři Kladno - ČEZ Motor České Budějovice 4:2

  LHK Jestřábi Prostějov - Rytíři Kladno 2:3

  Rytíři Kladno - SK Trhači Kadaň 8:2

  AZ Residomo Havířov - Rytíři Kladno 0:2

  Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí nad Labem 3:2

  Sestava Třebíče z minulého utkání: Jekel (Do. Svoboda) – Vl. Brož, Szathmáry, Forman, Nedbal, V. Čejka (C), Bilčík, Furch – Psota, Nedvídek, Havlát – Vodný (A), Střondala, P. Kratochvíl – Süss, Tadeáš Král, Paták – Mlynář, M. Novák, Ferda.

  Sestava Kladna z minulého utkání: Brízgala (Cikánek) – Nash, Zajíc, Zelingr, J. Říha, P. Hořava, Lakos – Jágr (A), Plekanec, Melka – Vildumetz, Vampola (A), J. Strnad (C) – Jelínek, Machač, Zikmund – Kružík, T. Kaut, Redlich – Š. Bláha.

  Podobné články

  Pozvánky na zápas

  Předkolo play off startuje! Třebíč vyzve pražskou Slavii

  08.03.2020
  Pozvánky na zápas

  Generálku před play - off odehraje Horácká Slavia na ledě Trhačů

  06.03.2020
  Pozvánky na zápas

  Poslední domácí zápas Nadstavbové části je tady. Do Třebíče přijede ve středu Frýdek-Místek

  04.03.2020