Menu +

Potvrdí Horácká Slavia dobrou bodovou bilanci z domácích zápasů? V pondělí přijedou Benátky nad Jizerou i s Radkem Dudou

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Chance liga jede dál! Po sobotě nás další mistrovské utkání čeká již v pondělí 24. září. Na třebíčský led přijedou hokejisté Benátek nad Jizerou, se kterými je bilance více než vyrovnaná. Třebíč boduje hlavně doma, což bude chtít potvrdit i v pondělí. Benátky zase musí odčinit sobotní domácí debakl 2:7 od Ústí nad Labem. Přijďte tedy od 17:30 na Zimní stadion Města Třebíče - KHNP ARENY, třebíčští hráči budou potřebovat podporu každého diváka!
Sdílejte článek
 
HC Benátky nad Jizerou patří již mezi tradiční účastníky druhé nejvyšší soutěže v České republice. Celek, který většinou tabulkově řadíme spíše do druhé poloviny, je farmou libereckého hokeje a i letos na jeho soupisce najdeme několik zajímavých jmen. Benátky ale prožívají vlažnější start soutěže. Ze sedmi odehraných kol svěřenci trenéra Kudrny přehráli pouze Prostějov a po prodloužení Kadaň.

Bylo zmíněno, že v kádru nalezneme několik zajímavých jmen. Tak za všechny, brankář Marek Schwarz, třebíčskému publiku, dobře známá dvojice Ján Niko, Matěj Psota a na závěr zkušenost předních řad, bouřlivák Radek Duda, který přišel do Benátek po angažmá v druholigovém německém Freiburgu.

U brankářů se protáčejí v Benátkách tři a celkem rovnoměrně. Hosendl, Žajdlík i Schwarz se ale zatím nemohou pochlubit příliš lichotivými čísly. Nejlepší úspěšnost zákroků má Marek Schwarz, jeho čísla se pohybují okolo 86%. Nejproduktivnějším obráncem je prozatím Ján Niko se čtyřmi asistencemi. V útoku se nejvíce daří Radkovi Dudovi, ten třikrát skóroval, třikrát nahrával na gól a má zatím skvělý průměr, bod na utkání.

V rámci vzájemných utkání v loňské sezoně je to 2:2. Jednou každý z týmů vyhrál své jedno domácí utkání a jednou loupil na ledě soupeře. Dá se tedy i letos očekávat, že uvidíme bojovný, urputný hokej.

Sestava Benátek z posledního odehraného kola

Žajdlík– Kunst, Kolmann, T. Hanousek, Husa, Niko, Maier, Jan Bednář – Jeník, J. Mikyska, Duda – Šír, Chrtek, D. Špaček – M. Zachar, Najman, Bittner – Psota, Braid, Průžek.


Krátký pohled do tábora Horácké Slavie Třebíč

Třebíči se zatím venku příliš nedaří. Ano, v prvním kole si Horáci odvezli výhru po nájezdech z ledu Ústí nad Labem, ale poté přišel debakl od Frýdku- Místku a v sobotu zase jeli svěřenci Sobotky s Barvířem s prázdnou ze Vsetína. Na Valašsku podlehla Třebíč 3:4, a to i přes to, že o čtyři branky prohrávala. Na vyrovnání již nebyl čas. Třebíč tak prozatím musí sbírat body na domácím ledě, a to se daří. Ačkoliv to v pondělí určitě nebude jednoduché, pro udržení kontaktu s horní polovinou tabulky bude třeba zcela jistě bodovat.

Soupiska Horácké Slavie z utkání proti Vsetínu

Jekel – Čermák, Bilčík, Nedbal, Vl. Brož, Furch, V. Čejka, Hort – Střondala, Raška, Vodný – P. Kratochvíl, Nedvídek, Kusko – Paták, Tadeáš Král, Malec – M. Novák, Süss, Havlát..

Přijďte tedy v pondělí 24.9. od 17:30 do KHNP Areny pospořit Horáckou Slavii v honbě za dalšími důležitými ligovými body.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy se poprvé v sezoně představí před domácími fanoušky v souboji s Benátkami nad Jizerou

17.09.2020
Pozvánky na zápas

Horácká Slavia míří do Prostějova, kde změří síly s tamní jestřábí letkou

14.09.2020
Pozvánky na zápas

První mistrovské utkání je tady! Bílé hvězdy míří k předehrávce třicátého kola do Litoměřic

10.09.2020