Před Vánocemi přijedou Rebelové z Kotliny

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - K poslednímu hracímu kolu před vánočními svátky přijedou do třebíčské arény Rebelové z Havlíčkova Brodu. Třebíčští mají borcům z Kotliny co oplácet. Zápas Třebíč – Havlíčkův Brod si rozhodně nenechte ujít. Úvodní buly bude vhozeno v pondělí 21. prosince 2009 v 17:30 hodin na Zimním stadionu Města Třebíče – MANN+HUMMEL ARÉNĚ.

Hráčský kádr soupeře

Je známo, že Havlíčkův Brod se stal oficiální farmou Slavie Praha. Tím pádem si hlavně v reprezentačních přestávkách naší nejvyšší soutěže stahuje kontroverzní trenér Brodu Petr Novák hráče se střídavými starty. Vzhledem k tomu, že hned dva dny po zápase Rebelů v Třebíči cestuje Slavia na led brněnské Komety, je start pendlerů na třebíčském ledě nejistý.

Novák se opírá o výkony brankáře Jaroslava Suchana. Ovšem branku Brodu může hájit také někdo z dvojice Stanislav Neruda, Dominik Furch. V obraně sbírají hráči zkušenosti od Michaela Vyhlídala. Určitě příjemným překvapením jsou výkony Jakuba Šulce, Jana Pavlíka, či Jana Soldána. V útoku představují nebezpečí Michal Borovanský, Tomáš Svoboda, Miroslav Holec a Miroslav Třetina. Obraně Horácké Slavie dělá extrémní potíže Petr Jelínek. Tento pětadvacetiletý štírek nastoupil letos v první lize ke čtyřem utkáním, dal v nich šest branek a z toho pět do sítě třebíčských brankářů.

Statistiky Havlíčkova Brodu

Kanadskému bodování vládne Tomáš Svoboda s 9 brankami a 18 asistencemi. Nejlepším střelcem je Miroslav Holec, který rozsvítil červené světlo za brankáři protivníka celkem čtrnáctkrát. K tomu ještě přidal 12 finálních nahrávek. Miroslav Třetina nasbíral stejně jako Holec 26 bodů (12+14). Mezi beky je nejproduktivnější Michael Vyhlídal (4+12).
Nejvytíženějším mužem v brodském brankovišti je Jaroslav Suchan. Nastoupil k 20 zápasům, drží si průměr 2,78 branky na zápas a úspěšnost zákroků 91,33%. V jedenácti duelech hájil branku Dominik Furch. Ten si drží průměr 3,54 branky na zápas a úspěšnost zákroků 89,88%.

Pohled na třebíčské mužstvo

Třebíči se v posledních utkáních daří. V týmu panuje dobrá nálada. Kamil Pokorný zdatně zastupuje hlavního trenéra Jaromíra Šindela, když v obou zápasech části sudá-lichá dovedl Horáckou Slavii k tříbodové výhře. Hlavní kouč Horácké Slavie má určitě radost při pohledu na výsledky svých červenobílých oveček.

Dalším velkým pozitivem je, že se v Chrudimi konečně prosadil kapitán Martin Čech. Branka, které dosáhl v Chrudimi, by mu měla dodat sebevědomí a to se projeví na jeho dalších výkonech.

Třebíčští hokejisté budou mít určitě zvýšenou motivaci, protože s Rebely v této sezoně dvakrát prohráli. Navíc od nich inkasovali pokaždé sedm branek. Ve druhém kole Třebíč vedla ve třetí třetině už 5:3, ale nakonec odešla z ledu poražena v poměru 5:7. V Kotlině se Horácké Slavii zápas vůbec nepovedl a utrpěla tam nejtěžší porážku v sezóně - 0:7.

Udělejte si v předvánočním shonu čas, přijďte Horáckou Slavii povzbudit a buďte jejím šestým hráčem na ledě! Třebíč má Rebelům co oplácet a bude chtít svým fanouškům nadělit dárek k Vánocům v podobě výhry.

Sestavy souperů v minulém kole

Havlíčkův Brod: Furch - Jebavý, Soldán, Šulc, A. Jelínek, Vyhlídal, Pavlík, Horváth - Holec, Třetina, Havel - Endál, Voj. Němec, Svoboda - Knotek, Stromko, Ondráček - Smith, Česnek, Borovanský.

Třebíč: Lev - Gula, Bulička, Sedláček, Sláma, Kania, Hrbáček, Ostrčil, Kaláb - Laš, Dolníček, Krätzer - Rod, Nahodil, Stejskal - Burian, Zahradník, Přibyl - Čech, Kundela, Fila.

Zápas 33. kola první ligy SK Horácká Slavia Třebíč – HC Rebel Havlíčkův Brod startuje v pondělí 21. prosince 2009 v 17:30 hodin na Zimním stadionu Města Třebíče – MANN+HUMMEL ARÉNĚ.
Ze zápasu budeme zajišťovat tradiční online přenos.

Bílé hvězdy čeká rozhodující pátá bitva o postup do semifinále!