Menu +

Před hokejisty Horácké Slavie stojí jasný úkol - porazit v sobotu Hradec

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Série předkola play – off mezi týmy Horácké Slavie Třebíč a Hradce Králové se v sobotu 12. února 2011 přesune ke třetímu měření sil v sérii na led Horácké Slavie. Po dvou zápasech odehraných na ledě Hradce Králové je na tom mnohem lépe favorizovaný Hradec, který vede 2:0 na zápasy. Třebíčští tak mají poslední šanci sérii ještě minimálně prodloužit i na čtvrtý zápas. který by se pak hrál v neděli 13. února 2011.
Utkání Horácká Slavia Třebíč – HC VCES Hradec Králové začíná v sobotu 12. února 2011 v 17:30 hodin na Zimním stadionu města Třebíče – MANN+HUMMEL ARÉNĚ.
Sdílejte článek
 

Pohled do kádru soupeře

Na sobotní utkání play - off mezi Horáckou Slavií a Hradcem Králové připravila Horácká Slavia SOUTĚŽ NEJEN O MOBILNÍ TELEFON SAMSUNG S3370. Podrobnnosti na plakátu. Soutěž je určena pro prvních 50 diváků, kteří na utkání dorazí buď v dresu, se šálou, nebo s jinými fans předměty Horácké Slavie Třebíč

Fanoušci obou mužstev nepochybně mají v živé paměti vzájemné série play – off z minulých let, kde Horácká Slavia Třebíč srdnatě bojovala o úspěch proti náročnému soupeři a ačkoliv Třebíčští v těchto sériích nakonec neuspěli, vždy byli favoritovi důstojným soupeřem.

Královehradečtí po minulé úspěšné sezóně provedli několik změn v kádru a zdá se, že si i přes tyto změny mohou udržet dobré výsledky z minulých let, kdy se pravidelně probojovali do semifinále play - off. Odešli například Jaroslav Jágr do Písku, Jan Kubišta do Chrudimi, Richard Rapáč do Popradu a dlouholetá opora obranných řad Milan Karlíček do Freiburgu. Naopak na východ Čech nově přišli Zdeněk Kubica z Plzně, Miloslav Čermák ze Slavie Praha, Lukáš Chmelíř z Chomutova, golman Robin Blažíček a mladý bek Oldřich Horák. Před nedávnem pak odešel do Ústí nad Labem klíčový hráč týmu Jaroslav Roubík. Základní část tohoto ročníku odehrál Hradec velmi solidně, bez problémů se zařadil mezi nejlepší osmičku, do elitní čtyřky se však neprobojoval, a tak jej čekalo předkolo play – off, kde narazil právě na Horáckou Slavii Třebíč.

Hrajeme doma, pomozte nám, společně na ně máme, zní z kabiny HST

První dva zápasy této série byly odehrány na ledě týmu z východních Čech a domácí favorit v nich nezaváhal. Za stavu 2:0 pro hokejisty Hradce Králové se tak série stěhuje na led Horácké Slavie Třebíč. Třebíčští tak mají stále šanci celou sérii minimálně zdramatizovat. Obě utkání v Hradci provázala i velmi nízká návštěvnost, něco málo více než tisíc diváků jistě není důstojné zápasům play – off. V Třebíči v tomto směru nepochybně bude lepší atmosféra. Oba zápasy na ledě Hradce měly velmi podobný průběh. Třebíčští drželi s favoritem krok vždy dvě třtiny a kousek, tu rozhodující část však ani jednou nezvládli, velmi výrazně tým oslabovala častá vyloučení. A v rozhodujících chvílích se hráči nedokázali prosadit v koncovce, což zkušený soupeř ihned využil a potrestal. Zde lze hledat hlavní příčiny toho, proč je zatím stav série pro Horáckou Slavii nepříznivý. Pokud Třebíčští ještě chtějí pomýšlet alespoň na prodloužení série musí nutně zlepšit disciplínu a střeleckou koncovku. Nikdo z hráčů ani fanoušků určitě nechce, aby pro ně sezóna skončila již v sobotu. Obě strany pro to ale budou muset hodně udělat, hráči maximálním výkonem na ledě, fanoušci pak výraznou podporou svých hlasivek.

“Lidi nás poženou dopředu a bude se nám hrát líp. Prostě chceme vyhrát sobotní utkání, abychom hráli i v neděli a pak co bude dál, to se uvidí,“ uvedl po druhém utkání v Hradci forvard David Vítek.

“Diváky chceme dostat na stadion nejen v sobotu, ale i v neděli, proto je žádám, aby nás v sobotu přišli podpořit, protože v dobré atmosféře se hráči dokáží vydat ze všech sil,“ žádá fanoušky o podporu trenér Kamil Pokorný.

Vzájemné zápasy obou soupeřů v základní části:

Třebíč – Hr. Králové 3:2 (SN) (1:1, 1:1, 0:0 – 0:0 – 1:0), branky: 2 Okál, Dočekal - Roubík, J. Hruška.

Hr. Králové – Třebíč 2:1 (1:0, 1:1, 0:0), branky: Křetínský, Čermák – E. Kadela.

Dosud odehrané vzájemné zápas obou soupeřů v play – off:

Hr. Králové – Třebíč 3:1 (1:1, 0:0, 2:0), branky: Záhorovský, Budínský, Čermák – Přibyl.

Hr. Králové – Třebíč 5:2 (0:0, 2:2, 3:0), branky: 2 J. Hruška, Záhorovský, Moskal, Čermák – Dočekal, Vítek.

Kanadské bodování hokejistů Hradce Králové po základní části soutěže:

Jaroslav Roubík – 38 Z – 21G+21A

Vít Budínský – 43Z – 21G+12A

Jan Hruška – 43Z – 10G+18A.

Hokejisté Hradce Králové nastoupili v minulém utkání v této sestavě:

Luňák - Křetínský , Vágner, Táborský, Horák, Chmelíř, Hendrich, Kozák - Hruška J., Moskal, Kadlec - Budínský, Koudelka, Volráb - Kubica, Záhorovský, Čermák - Havlíček, Jindřich, Hruška O. - Berger.

Horácká Slavia Třebíč nastoupila v minulém utkání v této sestavě:

Neruda - Ostrčil, Malinský, Bulička, Sláma, Hrbáček, Kania, Sedláček, Kadela - Laš, Dolníček, Finsterle - Burián, Ostřížek, Vondráček - Čech, Zahradník, Přibyl - Vítek, Dočekal, Okál.

Utkání Horácká Slavia Třebíč – HC VCES Hradec Králové začíná v sobotu 12. února 2011 v 17:30 hodin na Zimním stadionu města Třebíče – MANN+HUMMEL ARÉNĚ.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Předkolo play off startuje! Třebíč vyzve pražskou Slavii

08.03.2020
Pozvánky na zápas

Generálku před play - off odehraje Horácká Slavia na ledě Trhačů

06.03.2020
Pozvánky na zápas

Poslední domácí zápas Nadstavbové části je tady. Do Třebíče přijede ve středu Frýdek-Místek

04.03.2020