Menu +

Předposlední víkend mládežnického hokeje

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Co přinesl uplynulý víkend v rámci hokejových klání mládežníků HST? Dorost odehrál dva zápasy a juniorka se nejen zúčastnila, ale také zvítězila na turnaji v Brně. Výsledky i s komentáři trenérů obou družstev najdete ve článku.
Sdílejte článek
 

V pátek 31.března náš dorost neměl zrovna nejlepší den a na utkání proti Pilsen Wolves to bylo znát. Výsledek 2:1 pro domácí plzeňáky komentoval trenér Nikola Marek dost přísně, což ale mělo, jak se později ukázalo, kladný dopad na nedělní výkon týmu: „Plzenští zcela zaslouženě vyhráli, naše hra nebyla optimální, málo jsme stříleli na bránu a soupeř měl navrch, co se bruslení i bojovnosti týkalo. Po dvou vítězstvích tak přišla první porážka a my musíme začít makat na 100%, abychom odvrátili další!“

Juniorka Horácké Slavie zakončila v sobotu velice úspěšnou sezónu na turnaji v Brně. Turnaje se účastnily také týmy Warriors Brno, Tábor a Prostějov. „Předvedli jsme pěkný hokej, ve třech zápasech jsme neinkasovali ani jeden gól a turnaj jsme s přehledem vyhráli,“ chválí si krásnou tečku za sezónou trenér David Dolníček a dodává, že nejlepším brankářem turnaje se stal Lukáš Vejmelka.

Nej brankář turnaje: Lukáš Vejmelka!

Další zápas s výsledkem 2:4 odehrál v neděli dorost HST na ledě zlínských Tygrů. Až na první třetinu, která byla dle slov trenéra Marka z naší strany ustrašená a kdy jsme jen odráželi puky, vedl zápas k vítěznému konci. „Po první části utkání jsme si v kabině řekli něco k taktice a následně zlepšili pohyb i agresivitu v útočném pásmu. Dovezli jsme tři důležité body a teď už nás čeká poslední víkend sezóny,“ shrnul Nikola Marek aktuální situaci a my držíme palce!

Podobné články

Mládežnický hokej

Sezona mládeže: Junioři po boji neprorazili, dorost obstál

29.03.2024
Mládežnický hokej

Juniory čeká závěrečný dvojzápas nadstavby. Proti Opavě a Studénce

15.03.2024
Mládežnický hokej

Nadstavba vrcholí! Juniory čekají klíčové zápasy s Warriors a Zlínem

08.03.2024