Menu +

Předsezónní tiskovka letos v JAK JINAK Na Hradbách. Jste srdečně zváni!

Aktuální zprávy
V pondělí 12.9., tedy dva dny před prvním letošním utkáním základní části Chance ligy, v 18:00, se představitelé HST setkají s novináři a příznivci klubu. Tisková konference, prezentace letošních dresů a autogramiáda, se konají opět v podniku JAK JINAK, tentokrát ale ne na Jejkově, ale v letní pobočce JAK JINAK Na Hradbách, tedy na Karlově náměstí.
Sdílejte článek
 

V krásném a příjemném prostředí se setkají: předseda klubu Martin Svoboda, hlavní trenér mužstva mužů Kamil Pokorný, asistent trenéra Jaroslav Barvíř, kapitán týmu Ladislav Bittner a jeho dva asistenti Radim Ferda a Martin Dočekal.

Na programu bude povídání se zúčastněnými, představení výročního loga k 95letům od založení HST a také křest nových dresů pro sezónu 2022/23. Na místě proběhne také losování, kdy první šťastlivec vyhraje dres Martina Dočekala s podpisy výše zmíněných hokejistů, druhý získá dvě vstupenky na první domácí mistrák proti Slavii Praha a třetí dostane drobné dárky z fanshopu HST včetně samolepek s logem pro příležitost 95. výročí HST. Na tohle logo se opravdu těšte!

Hráči budou mít s sebou speciální kartičky, na které se Vám rádi podepíší. Nebude chybět ani možnost nákupu nové šály zhotovené pro fanoušky HST. Skvělé a vyhlášené pivo, které se v JAK JINAK točí i kvalitní kuchyně jsou dalším lákadlem a zároveň pozvánkou na pondělní setkání. Tak přijďte, budeme se těšit.

Podobné články

Aktuální zprávy

Nové partnerství ostré jako břitva

včera
Aktuální zprávy

HST HRDINŮM vrcholí! V sobotu vzdáme HOLD hasičům

06.12.2022
Aktuální zprávy

Horácká Slavia vetuje rozhodčího Daniela Jechoutka

01.12.2022
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Frýdek-Místek