Menu +

Představujeme nové partnery – díl druhý

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Horácká Slavia představuje další nové partnery, s nimiž bude spolupracovat v sezóně 2012 – 2013. Po prvním díle, kde jsme představili společnosti PIVOVAR ČERNÁ HORA a B TECHNIK, nyní přinášíme díl druhý, ve kterém představíme společnosti SH – ART s.r.o. a VÍNO HRUŠKA s.r.o.
Sdílejte článek
 

První článek představující nové partnery najdete TADY


SH-ART, s.r.o.

Společnost SH-ART, s.r.o. byla založena 26.7.1996 jako obchodní společnost a v roce 2002 byla rozšířena o činnosti v oboru pojišťovnictví , zejména z důvodu dlouholeté praxe jednatele společnosti, která se datuje od roku 1986. Od této doby se věnujeme pojišťovacím službám pro občany, organizace i podniky v plném rozsahu, napříč celým spektrem pojistných produktů.

Radovan Štol konstatoval: „Lze u nás sjednat jak pojištění majetku a odpovědnosti, tak i životní a úrazové pojištění. Největší pozornost a zaměření však věnujeme pojištění vozidel, zejména pojištění odpovědnosti způsobenou provozem vozidla ( též lidově povinné ručení ). Tento produkt sjednáváme již mnoho let a v současné době spravujeme více jak 35.000 ks pojistných smluv. V roce 2012 jsme zahájili provoz internetových stránek, které se pojištěním vozidel zabývají. Zde si můžete nezávazně spočítat nejlepší cenu pojištění na Vaše vozidlo od různých pojišťoven, seznámit se s nabízeným produktem jednotlivých pojišťoven, informovat se o způsobu zrušení smlouvy a mnoho dalšího.“

Podstatou věci je však okamžitá a rychlá možnost sjednání povinného ručení na Vaše vozidlo, včetně dalších možných doplňkových připojištění. Nemusíte nikam chodit, nic podepisovat, všechno zvládnete na stránkách WWW:SH-ART.CZ během pár minut z pohodlí Vašeho domova či práce, smlouva s dokladem o pojištění Vám přijde prakticky okamžitě do Vaší e-mailové schránky. Datum a čas sjednání smlouvy je platný dle údajů na smlouvě, Vy stvrzujete tuto skutečnost a souhlas zaplacením pojistného ve stanovené lhůtě. Pokud si nejste něčím jisti, neznáte například měsíce Vašeho bezeškodního průběhu, je Vám k dispozici na uvedených kontaktních číslech, kde Vám rádi poradí. Samozřejmostí je i stálý servis pro klienty po celou dobu platnosti smlouvy, kdykoliv můžete navštívit i v sídle společnosti na uvedené adrese ….

„Pokud nemáte internet a nemáte možnost sjednání smlouvy na dálku, můžete nás navštívit přímo v kanceláři …. Abyste nemuseli čekat, je lepší předem zavolat a domluvit si termín schůzky,“ říká jednatel firmy SH-ART Radovan Štol. Zároveň dodává „…v průběhu let jsme se stali sponzory různých kulturních a sportovních akcí. V roce 2012 jsme se stali též partnery Horácké Slavie Třebíč a chceme její činnost do budoucích let podpořit. S manželkou pravidelně chodíme na zápasy Horácké Slavie Třebíč již 16 let a chyběli jsme za tuto dobu pouze 4 utkání.“

Jsme velice rádi, že do mozaiky třebíčských obchodních společností a firem přibyl další kamínek v podobě SH-ART, s.r.o. „Zajímavou přidanou hodnotou tohoto obchodního spojení pro Horáckou Slavii je finanční provize, která jde přímo do rozpočtu klubu, v případě, že si klient uzavře smlouvu u společnosti SH-ART, s.r.o. a zároveň zadá kód 555“ doplňuje obchodní manažer klubu Daniel Šlapák.

Jak garantoval jednatel Radovan Štol, jeho firma SH-ART, s.r.o. garantuje klientům nejnižší cenu na trhu a to díky tomu, že klientům se zobrazí 6 až 7 společností, které daný produkt nabízí a klient si sám vybere.

V nejbližší době bude na oficiální webové stránky hstrebic.cz doplněn baner společnosti WWW:SH-ART.CZ, přes který se klient dostane k nabídce pojišťovacích služeb této firmy, která je novým partnerem Horácké Slavie.


VÍNO HRUŠKA

VÍNO HRUŠKA s.r.o. se sídlem v Blatničce jsme založili v lednu roku 2007. Již 8 generací si v rodině předáváme cenné zkušenosti a rady v oblasti pěstování vinic a výroby vína. Dnes v obci Blatnička ve vinařské podoblasti Slovácké obhospodařujeme 56 ha vinic, kde se snažíme využít místního "Terroir" k výrobě kvalitních a odrůdově charakteristických vín z této oblasti.

Vinotéka VÍNO HRUŠKA
Modřínová 600/1
674 01 Třebíč
Tel.: +420 731 610 926

Otvírací doba:

Po-Pá 10.00-19.00 hod.
So: 8.00- 11.00 hod

Více informací o společnosti VÍNO HRUŠKA najdete na webových stránkách ZDE a ZDE


Podobné články

Aktuální zprávy

Schůzka a jednání s Karlem Nedbalem a Václavem Čejkou

20.10.2020
Aktuální zprávy

Dohoda na ukončení spolupráce

16.10.2020
Aktuální zprávy

Vyjádření hráčů HST k událostem v klubu

13.10.2020