Menu +

Předvánoční turnaj třebíčských žáků opanoval Böhme team Martina Čecha

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Letošní předvánoční turnaj třebíčských žáků dokázal vyhrát Böhme team Martina Čecha. Na druhé příčce se umístil Mája team Milana Máje, třetí pozice patří Freedom team Martina Svobody a čtvrtý skončil Sedlo team Zdeňka Sedláčka.
Sdílejte článek
 

V pondělí 23. prosince se uskutečnil již čtvrtý turnaj předvánočního žákovského turnaje. Vítězem se stal Böhme team, jemuž z pozice trenéra šéfoval Martin Čech. Milan Máj tak se svým Mája teamem na zlatý hattrick nedosáhl. Tentokrát se musel spokojit se stříbrnou pozicí. Třetí příčka náleží Freedom team Martina Svobody a čtvrtý skončil Sedlo team Zdeňka Sedláčka.

Ve vítězném týmu Martina Čecha byli také Matěj Mojdl s Tomášem Přibylem. Pro oba hokejisty se jednalo již o třetí vítězství v předvánočním turnaji. Dodejme, že letošní ročník předvánočního turnaje byl poslední pro hráče ročníku 2005. Ti se příští rok posouvají do kategorie dorostu.

Celou akci provázela pohodová atmosféra a dobrá nálada všech zúčastněných. My jim tímto děkujeme, zároveň se těšíme na další ročník, který se uskuteční opět za rok.

Výsledky předvánočního turnaje 2019:

Böhme team - Freedom Team 3:3

Mája team - Sedlo team 5:3

Böhme team - Mája team 7:3

Sedlo team - Freedom team 2:5

Böhme team - Sedlo team 4:2

Freedom team - Mája team 9:1

Tabulka turnaje:

1. místo: Böhme team¨

2. místo Mája team

3. místo Freedom team

4. místo Sedlo team

Sestava vítězného Böhme team:

Málek Mojdl, Voznica - Klouda, Malena - Klepetek, Parkan Svoboda F., Dvořák D., Trnková - Mráček, Přibyl - Rozsýval,, Klepetek.

Trofej pro vítěze předvánočního žákovského turnaje.

Podobné články

Mládežnický hokej

Výsledky mládežnických mužstev HST

12.10.2020
Mládežnický hokej

Víkendové zápasy mládeže

06.10.2020
Mládežnický hokej

Víkendové zápasy mládeže

22.09.2020