Přehled výsledků žákovských týmů Horácké Slavie

T ř e b í č - Doslova pohromou skončila pro třebíčské žáky jejich víkendová utkání. Bod za remízu 2:2 si připsali benjamínci Horácké Slavie, kluci z týmu čtvrté třídy v utkání s Kometou, když oba góly dokázali vstřelit v jedné minutě. Branku, která nakonec znamenala remízu, vsítil Petr Bednář po asistenci Tomáše Mlynáře. To byl jediný bod, který žactvo Horácké Slavie dokázalo o víkendu vybojovat. Páťáci dostali od Komety naložených devět branek, šestka neudržela nadějné vedení 2:0 doma s Hodonínem, a podlehla i Jihlavě. V poměru 3:5 podlehli Hodonínu i sedmáci a stejným výsledkem pak prohráli i s Duklou. Reputaci Třebíčských však ještě mohou vylepšit mužstva osmé a deváté třídy, která mají zápasy s Jihlavou odložené.

4. třída:
Třebíč - Kometa Úvoz 2:2 (0:0 0:2 2:0)
Branky: Slabý ( Novák ), Bednář ( Mlynář )

sestava: Loubal, Trnka - Sysel, Valík - Nečas, Erat, Ferda - Novák - Slabý, Mlynář - Bednář - Sikmund, Březka - Bláha - Kučera, Lupač

br> V prvních dvou třetinách byl velmi kvalitní soupeř lepší a svou převahu využil ke vstřelení dvou branek v průběhu druhé třetiny. Do závěrečné třetiny jsme šli z úmyslem vstřelit branku a zdramatizovat zápas. Tento záměr se nám podařilo uskutečnit čtyři minuty před koncem, když během minuty jsme vstřelili dva góly, a jelikož soupeři nebyla minutu před koncem uznána branka (dosažená nohou), skončil zápas remízou.

5. třída:
Třebíč – Kometa Úvoz 2:9 (0:3, 1:1, 1:5)
Branky a nahrávky: 16. Š.Samuel, 38. Š. Samuel,

Sestava: A. Nováček, R.Tran, A. Paroulek, R. Kajnar, O. Komárek, J.Wasserbauer, D. Kabelka, Š. Samuel, J. Tůma, R. Bartůněk,A. Dobeš,, L. Hort, V. Michálek, L. Lupač-T. Kotrba, P. Svoboda-D. Pokorný, M. Novák, M. Paliga.

. Ač se domácí hráči snažili sebevíc, byli hosté po celý zápas bruslařsky a herně lepším týmem a zaslouženě zvítězili vysokým rozdílem.

6. třída:
Třebíč - Hodonín 3:5 (2:1, 1:2, 0:2)
Branky: 3. Balík (Mejzlík), 8. Bartůněk (Mejzlík), 43. Mejzlík (Oburka)

Sestava: Vejmelka, Svoboda - Šimka, J. Dobeš, Oburka, Štveráček, Hodek, V. Dobeš - Ondráček, Tůma, Caha - Bartůněk, Mejzlík, Balík - Urban, Matov, Jahoda – Válal

Odvetné utkání proti Hodonínu mělo podobný průběh jako první zápas na soupeřově ledě. Třebíčští hráči vedli 2:0, ale poté přenechali iniciativu hostům, kteří nakonec dovedli zápas do vítězného konce.

Jihlava - Třebíč 6:1 (2:0, 3:1, 1:0)
Branka: 29. Tůma (Ondráček)

Sestava: Vejmelka - Oburka, Šimka, J. Dobeš, Štveráček, Hodek, V. Dobeš - Ondráček, Tůma, Caha - Urban, Mejzlík, Balík - Jahoda, Matov, Válal

Proti silově vyspělejšímu týmu z krajského města se třebíčští hráči neprosadili, po většinu části utkání to byl souboj jihlavských střelců s třebíčským gólmanem.

7. třída: Třebíč : Hodonín 3:5 (0:1, 2:3, 1:1)
Branky : 31 Mašek (Bednář), 35 Fortelný, 44 Abrahám (Juráň)

Sestava: Bednář V. - Neveselý, Pyrochta, Donutil, Tvarůžek, Veškrna - Fortelný, Juráň, Abrahám, Burián, Mašek, Bednář M., Sochor, Moravec, Jirák

Bohužel po průměrném výkonu podlehli domácí dobře bruslícímu Hodonínu.

Jihlava : Třebíč 5:3 (2:1, 3:0, 0:2)
Branky: 6 Neveselý, 49 Jirák (Mašek), 57 Sochor (Burián)

Sestava: Bednář V. - Neveselý, Pyrochta, Donutil, Tvarůžek, Veškrna - Fortelný, Juráň, Abrahám, Jirák, Mašek, Bednář M., Sochor, Moravec, Burián

Boj od první minuty. Hostům nechyběla chuť ani bojovnost, na hráčích bylo vidět jak moc chtějí vyhrát. Bohužel na fyzicky vyspělejší Jihlavu to nestačilo.

8. třída: Třebíč - Jihlava - odloženo

9. třída: Třebíč – Jihlava - odloženo