Přehled výsledků žákovských týmů Horácké Slavie

T ř e b í č - O tomto víkendu byli soupeři třebíčských žáků družstva Velkého Meziříčí. Třebíčská mládež nedovolila soupeři zisk ani jediného bodu a ve všech šesti zápasech naplno bodovala. Na vítězství čtvrté třídy měli velký podíl dva hráči, Ferda a Mlynář, kteří měli vynikající střeleckou mušku, oba si připsali hattrick. V dresu šeťáků řádila dvojice Bartůněk – Ondráček, která si připsala dohromady pět kanadských bodů. Vyhrála také osmička, na jejíž výhře má lví podíl Nikola Marek, který vstřelil čtyři z pěti gólů. Pochvalu zaslouží také oba brankáři Caha a Havlík, kteří za svá záda nepustili jediný puk.

4. třída:
Velké Meziříčí - Třebíč 3 : 6 ( 0:1 0:4 3:1 )
branky: Ferda 3 ( Slabý, Novák 2 ), Mlynář 3 ( Bednář 2, Sikmund )

sestava: Šoustal, Trnka - Sysel, Valík - Šarka, Nečas - Erat, Kalábek, Ferda - Novák - Slabý, Mlynář - Bednář - Sikmund, Březka - Bláha - Kučera,

Od první minuty se hrál rychlý hokej ve kterém jsme měli navrch a tuto převahu vyjádřili gólem v poslední minutě první třetiny. Ve druhé třetině jsme už byli pány na ledě, což hráči dokázali zúročit čtyřmi brankami. V závěrečné třetině jsme hned na začátku vstřelili šestou branku a pak, jak už je u nás zvykem, jsme nechali soupeře zkorigovat výsledek na 3:6. Pochvalu zaslouží střelci tří branek Mlynář a Ferda.

5. třída:
Velké Meziříčí : Třebíč 2:4 (1:0,0:3,1:1)
Branky a nahrávky: 17. A. Paroulek, 26. V. Michálek(T. Kotrba), 26. A. Paroulek. (R. Kajnar), 37. P. Svoboda (H. Procházka).

Sestava: A. Nováček, R.Tran, A. Paroulek, R. Kajnar, O. Komárek, J.Wasserbauer, D. Kabelka, Š. Samuel, J. Tůma, V. Michálek,A. Dobeš,, L. Hort, T. Kotrba-H. Procházka, P. Svoboda,D. Pokorný, M. Novák, M. Paliga.

. V 10. kole zajížděli páťáci do nedalekého Velkého Meziříčí. Po prohrané první třetině, ve které neměli hosté štěstí v koncovce, začali druhou patnáctiminutovku skvěle. Vyrovnávací branka padla v oslabení a následovali ještě další dva góly. Poslední třetina skončila smírně a potom už následovala jen obrovská radost hostujícího týmu. Kluci hráli s velkým nasazením a bojovností a právem byli za předvedený výkon po zápase pochváleni.

6. třída:
Třebíč - Velké Meziříčí 8:3 (2:0, 2:2, 4:1) Branky: 15. Ondráček, 17. R.Bartůněk (Urban, Mejzlík), 24. Balík (Caha), 40 Urban (Bartůněk), 47. Tůma (Ondráček), 50. Mejzlík (Urban), 55. Tůma, 56 Bartůněk (Urban)

Sestava: Vejmelka, Svoboda - Oburka, Šimka, Štveráček, Hodek, V. Dobeš, Válal - Ondráček, Tůma, Všetečka - Urban, Mejzlík, Bartůněk - Caha, Matov, Balík

Od úvodu utkání se hrál rychlý hokej z obou stran. Domácí měli více příležitostí ke vstřelení branky, ale dokázali využít pouze dvě z nich. V prostřední části se hra vyrovnala, ale v poslední třetině domácí prolomili střeleckou smůlu a zaslouženě zvítězili. Svým pohybem a pěknou kombinační hrou zle zatápěla hostům zejména druhá pětka Třebíčských.

7. třída:
Třebíč - V. Meziříčí 8:3 (5:2,1:1,2:0)
Branky: 5 Burián (Moravec), 9 Fortelný (Juráň), 9 Bednář M. (Donutil), 18 Fortelný (Neveselý), 19 Jirák (Bednář M.), 34 Juráň (Abrahám), 47 Fortelný (Pyrochta), 52 Abrahám (Juráň)

Sestava: Bednář V., od. 31min Svoboda - Neveselý, Pyrochta, Keselica, Donutil, Veškrna, Tvarůžek - Fortelný, Juráň, Abrahám, Jirák, Mašek, Bednář M., Sochor, Moravec, Burián, Jahoda, Sobotka

Domácí hosty přehráli a zaslouženě zvítězili. Pochvalu zaslouží celé mužstvo, včetně obou brankářů. 8. třída:
Velké Meziříčí-SK HS Třebíč 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
Branky: Marek (Roupec), Robotka (Kuchera), Marek (Roupec), Marek (Kuchera) Marek

Sestava: Caha, Havlík- Pálka Ošmera, Robotka Sedlář, Matoušek Fojta, - Roupec Marek Švejda, Kuchera Salák Maštalíř, Nechvátal Jelínek Ondrák,

Hosté vedli v polovině první třetiny již o tři branky, ale poté přestali hrát kolektivně a utkání pokračovalo v průměrném tempu se spoustou nepřesností až do konce zápasu. Hostující brankáři udrželi oba čisté konto.

9. třída:
Velké Meziříčí-SK HS Třebíč 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
Branky: Hrbek, Balík

Vyrovnané utkání, v němž po první třetině vedli o branku domácí, ale hosté ve druhé a třetí třetině dali vždy po gólu, žádný už neinkasovali a v součtu tedy o jednu branku vyhráli.