Menu +

Přestupní termín končí - přehled změn v kádru HS

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Dnešní půlnocí končí přestupový termín, proto také vedení Horácké Slavie vyvinulo aktivitu směrem k posílení mužstva pro boje ve skupině o záchranu. V Třebíči známým jménem je například útočník Michal Kaňka, který byl členem v Třebíči velmi oblíbeného útoku Kaňka – Žiška – Holý. Posilou do branky se stal brankář extraligových Pardubic Martin Růžička, jenž by měl být Horácké Slavii k dispozici pro všechna utkání skupiny play-out.
Sdílejte článek
 
Kamil Pokorný, který v Horácké Slavii vykonává funkci sportovního manažera a zároveň je hlavním trenérem mužstva mužů k posílení mužstva řekl:


Kamil Pokorný

“Stále platí, co jsme říkali už dříve, tedy, že věříme stávajícímu kádru, který se v průběhu soutěže stále zlepšuje a vlastně od první čtvrtiny ligy nehraje špatně. Chtěli jsme posílit, ale zároveň jsme limitováni našimi současnými možnostmi. Nechtěli jsme se nějak zadlužit, proto jsme hledali také v nižší soutěži. Máme nyní k dispozici dvacet útočníků, dvanáct obránců a čtyři brankáře, což by i v případě nějakých zranění, či nemocí mělo dávat možnosti tým doplnit.
Udělali jsme brankáře Martina Růžičku z Pardubic, který by nám měl být k dispozici pro všechna utkání skupiny play-out. Veké zkušenosti má útočnk Michal Kaňka, který už v Třebíči působil a zná zdejší prostředí. Mohl by určitým způsobem nahradit Mirka Baruse, který se vrací do Komety. I hráči, kteří k nám mají střídavý start z Hodonína, jsou už zkušení. K dispozici nám bude i Roman Pšurný, protože zatím nevyčerpal limit startů v Mladé Boleslavi. Je škoda, že je nemocný Aleš Padělek, protože i u něj byla možnost, že by nás mohl posílit.
Máme ještě k dispozici naše hráče, kteří jezdí hrát do Velkého Meziříčí, Žďáru a Břeclavi, takže kádr teď máme široký. Ale jak už jsme řekl, stále věříme hráčům, které zde máme celou sezónu a ti odehrají největší porci i ve skupině play-out.
Brankář:


Martin Růžička - hostování + stř. start do Pardubic


Obránci:


Lukáš Komárek – stř. start z Hodonína


Martin Havran - stř. start do Jindřichova Hradce


Jan Koktan - stř. t¨start do Tábora


Útočníci:


Vladimír Stejskal - stř. start do Jindřichova Hradce


Petr Obdržálek - stř. start do Hodonína


Michal Kaňka – stř. start z Benešova


Zdeněk Jurásek – stř. start z Hodonína


Ville Mäkelä –stř start z Jindřichova Hradce


Jan Buchtele – stř. start z Pardubic


Prodloužená hostování z Komety, respektive Českých Budějovic v Třebíči do konce sezóny:


Peter Sojčík, Aleš Staněk, Vladimír Stejskal, Martin Havran

Podobné články

Aktuální zprávy

Týden hokeje je za půlkou, sledujete témata?

před 2 dny
Aktuální zprávy

Rodinná brankářská tradice pokračuje

před 3 dny
Aktuální zprávy

Tým Horáků posílí dva hráči Znojma

24.11.2020