Menu +

Přichází útočník Kryštof Lang. Ať se v Třebíči daří!

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Jako každou sezónu i tento ročník končí s měsícem lednem přestupové období. Navíc někteří hráči, kteří do Třebíče jezdili pomáhat z extraligy, již dosáhli limitu 26 zápasů v nejvyšší soutěži a proto je letos již v našem dresu nemůžeme přivítat. Horácká Slavia se rozhodla posílit své řady mladým a nadějným hráčem z Hradce Králové. Je jím Kryštof Lang.
Sdílejte článek
 
Kryštof LANG
Narozen: 14.7.2002
Výška: 178 cm
Váha: 79 kg
Post: útočník
Držení hole: pravá

Kamil Pokorný: Končí přestupní termín, chceme širší kádr

"Vzhledem k tomu, že 31. ledna končí přestupové období a také k faktu, že někteří hráči z extraligy, kteří u nás nastupovali, již dosáhli limitu 26 utkání ve vyšší soutěž a proto nemohou nastupovat v našem týmu, jsme chtěli rozšířit kádr o další hráče. Naskytla se nám možnost získat na hostování do konce sezóny Křyštofa Langa z Hradce Králové, kde hrál extraligu juniorů. Jedná se o mladého a produktivního útočníka, který na začátku sezóny utrpěl zranění, ale po jeho doléčení se jeví velmi dobře. Věříme, že Kryštof do našeho týmu zapadne a přejeme mu hodně štěstí."

Kryšof Lang v aktuálním ročníku zapsal 22 startů v juniorské extralize, v nichž nasbíral skvělých 29 bodů za 17 branek a 12 asistencí. Jeden start si šikovný pravák připsal i v extralize. V Třebíči by měl navázat na skvělé výkony v juniorce a udělat další krok v kariéře mezi muži.

Tak hodně štětstí v dresu s bílou hvězdou Kryštofe!

Podobné články

Aktuální zprávy

Posila do obrany, další sezónu přidá zkušený Jiří Hunkes

dnes
Aktuální zprávy

Další výrazná posila z extraligy, přichází útočník Miroslav Holec

20.05.2022
Aktuální zprávy

Support HST: Běh Jakuba Bendy z Třebíče na Sněžku a Happy run

19.05.2022