Menu +

Přidej se k nám a sbírej zážitky! Hledáme posily do redakce

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Baví tě hokej nebo obecně sport? Chtěl(a) bys psát texty a dělat rozhovory přímo s hokejisty? Pokud ano, tak redakce Horácké Slavie shání posily do týmu! Nicméně pokud by tě lákal střih videí, tvorba obsahu pro sociální sítě nebo obsluha multimediální kostky, rádi tě přivítáme také.
Sdílejte článek
 

Přihlášky

Kontaktuj nás na e-mailu josef.prasek@esportsmedia.cz a do předmětu e-mailu napiš „HST nábor“. K tomu přidej pár informací o tobě. Případně nám dej vědět, co by tě bavilo a můžeš se podělit také o ukázky tvých textů nebo dalších zkušeností.

Koho hledáme?

Redaktora nebo redaktorku našeho webu. Hodila by se nám posila do redakce – můžeš psát reportáže ze zápasů, pozvánky na utkání, dělat rozhovory s hráči nebo trenéry a další zajímavé věci. Cokoliv by sis chtěl(a) zkusit, bude ti po domluvě vyhověno.

Textového komentátora pro onlajny.com. Tento portál určitě znáš, najdeš zde všechny možné textové přenosy z nejrůznějších sportů.

Kluky i holky! Ve sportu je i několik žen, které jsou opravdu nesmírně talentované a dotáhly to hodně daleko. Takže určitě se nám může ozvat každý.

Nejlépe mladého člověka. Nejideálnější je, když jsi student(ka). Samozřejmě pokud jsi starší a lákalo by tě to, napiš nám také.

Co budeme vyžadovat?

  • Tvé nadšení – všechno dalšího tě naučíme. Pokud nemáš žádné zkušenosti s psaním nebo další tvorbou, neváhej se přihlásit taky. Když budeš mít zájem, do všeho se dostaneš.
  • Zájem o hokej – pokud tě baví hokej a máš trošku přehled, bude pro tebe vše lehčí.
  • Gramatiku – každý děláme chyby, ale i v češtině se dá posouvat. Přesto by zájemce měl mít cit pro jazyk – vědět, kde se píše „Y/I“ nebo kam patří čárka. Takže pokud ti nedělají či nedělaly problém diktáty, je to pro tebe další plus.

Co za to budeš mít?

  • Vstup zdarma na všechny zápasy Horácké Slavie. Pokud budeš chtít navštívit venkovní zápas, bude ti zařízena akreditace.
  • Zážitky a náhled do zákulisí třebíčského hokeje. Budeš se potkávat s hráči, trenéry, případně s nimi dělat rozhovory. S některými si utvoříš přátelské pouto.
  • Finanční ohodnocení (vhodné především pro studenty), kteří si chtějí přivydělat.
  • Zkušenosti a možnost posunout se. Pokud budeš šikovný(á) a budeš pracovitý(á), můžeš jet na zahraniční akci s firmou eSports.cz.

Rozhovor z kabiny NHL s Vítkem Vaněčkem

Nakopni svou kariéru a dostaň se na nejvýznamnější sportovní akce světa

Webové stránky hstrebic.cz a hodně dalších sportovních webů v České republice spravuje firma eSports.cz, pod kterou spadají i textové přenosy onlajny.com. Zmíněná společnost má na starost i mnoho dalších projektů a plno našich bývalých nebo současných redaktorů se podívalo pak na zahraniční akce.

Třeba pracovně na mistrovství světa mužů, výjezd za zápasy NHL v New Yorku, Bostonu, Washingtonu, Philadelphii nebo turnaje Euro Hockey Tour, které se konají ve Finsku, Švédsku a Švýcarsku.

Naši šikovní lidé dostali pracovní nabídky jako redaktoři hokej.cz, NHL.cz, případně to dotáhli ke správě sociálních sítí české hokejové reprezentace či Tipsport extraligy.

Firma eSports.cz má několik dalších skvělých projektů, a když se budeš snažit, můžeš se posunout pracovně i ty.

Podobné články

Aktuální zprávy

Zlín podal disciplinární podněty na hráče HST, jednou uspěl

včera
Aktuální zprávy

Pátý zápas proti Zlínu v sobotu doma!

20.03.2023
Aktuální zprávy

SEMIFINÁLE PLAY OFF 2023!

14.03.2023
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
PSG Zlín