Menu +

Přidejte se k HST a pojďte darovat krev

Aktuální zprávy
Jako již tradičně, využíváme reprezentační pauzu a chystáme se na transfuzní oddělení třebíčské nemocnice, abychom přispěli svým dílem k dobré věci. Letos už po páté! Na svatého Martina, tedy 11.11.2021 v 8,00, se na "transfuzce" sejdou někteří hráči HST, realizační tým a věříme, že i fanoušci našeho klubu.
Sdílejte článek
 

Po roce opět vyzýváme příznivce Horácké Slavie, aby v daný termín následovali svůj oblíbený tým a přišli do Nemocnice Třebíč darovat krev. Dárce by se k odběru měl dostavit odpočatý, nasnídaný a zdravý. V podvečer a ráno před odběrem by se dárce měl vyhnout tučným a kořeněným pokrmům, velmi důležitý je pak dostatečný příjem tekutin. S sebou je třeba mít průkaz totožnosti a průkaz pojišťovny.

Dárcovství se nebude účastnit celý kádr, protože ligovou pauzu část z hráčů využije k návštěvám rodin, ale ti třebíčští se odběru zúčastní, takže se fanoušci mají nač těšit. Další velikou motivací je, že každý dárce dostane od klubu krásné tematické tričko a to s podpisy všech hráčů našeho hvězdného týmu.

Tričko s podpisy hráčů A týmu HST dostane každý dárce krve

V rámci protiepidemiologických opatření se při dárcovství krve není potřeba prokazovat ani testem ani potvrzením o očkování proti covid 19, čím více nás bude, tím větší radost budou v třebíčské nemocnici mít. Přijďte se potkat, strávit příjemný čas a hlavně udělat dobrý skutek. Sraz je před osmou ranní u transfuzního oddělení Nemocnice Třebíč, moc se na vás těšíme!

Podobné články

Aktuální zprávy

Přichází útočník Kryštof Lang. Ať se v Třebíči daří!

dnes
Aktuální zprávy

Známe nové termíny odložených zápasů, s Kolínem doma v úterý 8.2.

17.01.2022
Aktuální zprávy

A mužstvu mužů se mění program na nadcházející týden

16.01.2022