Menu +

Příprava mládežnických kategorií HST v plném proudu

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Své tréninkové dávky spjaté s letní přípravou absolvují v těchto dnech rovněž mládežnické kategorie HST. V tomto článku nabízíme krátký přehled o náplni jejich tréninkových jednotek.
Sdílejte článek
 

Tvrdý letní dril se netýká pouze hráčů prvního týmu, nýbrž své tréninkové jednotky neúnavně polykají rovněž členové mládežnických kategorií HST.

V těchto horkých jarních dnech, podobně jako hráči ostatních mužstev HST, tak i hráči dorostu absolvují letní přípravu. Letošní suchá příprava byla rozdělena do dvou částí, kdy v květnu hráči absolvovali 27 tréninkových jednotek zaměřených na sílu a vytrvalost. Naopak v červnu se zaměření tréninku posouvá směrem k rychlosti, dynamice a obratnosti. Novinkou v letošním tréninkovém programu byl bruslařský týden, který třebíčští dorostenci absolvovali v prvním červnovém týdnu, který tak byl mezníkem mezi tréninkovými jednotkami v květnu a v červnu.

(Obrázek se po kliknutí zvětší.)

Bruslařský týden proběhl v tréninkových halách v Brně v rámci spolupráce SK Horácké Slavie Třebíč a HTC Brno. Třebíčští dorostenci pod vedením trenérů Jiřího Sedláčka a Petra Jurči se zaměřili speciálně na techniku bruslení, vedení puku či stickhandling. O tyto speciální tréninky byl ze strany hráčů HST velký zájem a pro hráče byl tento týden vítaným zpestřením. Podobná spokojenost panovala i na straně trenérů HTC Brno, kteří byli naprosto spokojeni s přístupem i dovednostmi dorostenců HST. Dle vyjádření vedoucího trenéra HTC Jiřího Sedláčka: “Byl jsem překvapen individuální bruslařskou úrovní hráčů HST, což dokazuje dobrou dlouhodobou práci v klubu v této oblasti”.

Celá akce se mohla uskutečnit díky podpoře rodičů daných hráčů a především díky spolupráci s HTC Brno. Velký díky patří i Obci Mastník a Autocentrum IKA, s.r.o., kteří se podíleli na zajištění dopravy hráčů na trénink do Brna.

(Obrázek se po kliknutí zvětší.)

(Obrázek se po kliknutí zvětší.)

(Obrázek se po kliknutí zvětší.)

Podobné články

Aktuální zprávy

POZOR ZMĚNA: Zápasy s Frýdkem a Benátkami se odehrají v náhradních termínech

17.01.2020
Aktuální zprávy

Reakce klubu na skutečný stav „A“ týmu SK HS Třebíč v den utkání s Prostějovem, kdy Prostějov nevyhověl naší žádosti o odložení utkání

16.01.2020
Aktuální zprávy

V týmu bílých hvězd řádí chřipková epidemie. Do Prostějova jedeme i přesto vyhrát

15.01.2020