Menu +

Přípravka startuje 31. srpna, přijďte mezi nás, zve trenér Martin Čech

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V sobotu 31. srpna v 8:30 startují tréninky přípravky Horácké Slavie Třebíč pod vedením hlavního trenéra Martina Čecha. Další termíny tréninků hokejové přípravky a školičce bruslení v jednom najdete v aktuálním ROZPISU LEDU . Nebo kontaktujte přímo pana Martina Čecha na mailu cech@hstrebic.cz.
Sdílejte článek
 

SK Horácká Slavia Třebíč nabízí všem dětem možnost naučit se bruslit, hrát nejrychlejší kolektivní sport na světě a získat mnoho nových kamarádů a zážitků. Všichni hráči SK Horácká Slavia Třebíč mají navíc volný vstup na všechna utkání mužů. Třebíčský hokej vychoval širokou škálu výborných hráčů, a to nejen pro domácí soutěže, ale i pro NHL.

Zkus i ty, co v tobě je! Nepropásni svoji šanci stát se hokejistou!

Co potřebuji?

Samozřejmě brusle, hokejku, helmu a chrániče kolen a loktů. Pro začátek mohou být z in-line nebo jiné. Nakonec pak teplé oblečení (můžou být i oteplovačky) a rukavice (stačí opět nějaké silnější klasické, palčáky apod.). Na zimáku je po domluvě možnost zapůjčení výstroje, počet je však omezený. Pokud bude mít někdo kompletní hokejovou výzbroj, je to jen dobře.

Pro koho je přípravka určena?

Přípravka je pro děti od mateřské školky (cca od 4 let) po třetí třídu. Na tréninku mohou být zpočátku rodiče s hráči na ledě, stačí jen, aby měli brusle.

Jaká je organizace tréninku?

Převlékání

Děti se převlékají v kabině. Věci si berou s sebou domů.

Trénink:

Děti jsou rozděleny dle věku a dovedností do skupinek. Každá skupinka má svého trenéra, který se jí věnuje. Zejména u těch nejmenších, nebo těch, kteří jsou poprvé na ledě, je běžné, že je s nimi i někdo z rodičů (pokud má zájem).

Důležité!!!!! Nikdo z trenérů nepředpokládá, že do přípravky nastoupí perfektní bruslař. Přípravka je od toho, aby se kluci naučili prvním krůčkům (které nezřídka končí pádem) a postupně zvládli základní bruslařské dovednosti. Žádný učený z nebe nespadl.

Podobné články

Aktuální zprávy

Organizační opatření pro přípravná utkání

03.08.2020
Aktuální zprávy

Třebíčský odchovanec Marek Laš ukončil aktivní kariéru

03.08.2020
Aktuální zprávy

Jasztrebie ve čtvrtek nedorazí! Náhradním soupeřem bude Jihlava!

02.08.2020