Menu +

Protrhnou Třebíčští špatnou sérii doma s Kometou?

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Máme konec října a první liga má před sebou již osmnácté kolo ročníku 2005/06. V něm se na třebíčském ledě představí šestý tým tabulky - HC Kometa Brno, tým jenž v Třebíči v mistrovském prvoligovém utkání ještě nedokázal zvítězit. Hokejisté Horácké Slavie se v současné tabulce nachází až na místě dvanáctém, což jasně vypovídá o tom, že Kometa je favoritem utkání.
Zápas začíná na Zimním stadionu Města Třebíče v pondělí 31. října v 18 hodin.
Sdílejte článek
 
Kometa Brno je jedním z týmů, jenž v letošním ročníku první ligy již vyměnil trenéra. Po sérii špatných výsledků rezignoval na svoji funkci hlavního kouče Svatopluk Číhal, jenž je v současné době trenérem Hodonína. Jeho místo zaujal Lubomír Oslizlo, který byl do té doby Číhalovým asistentem. Oslizlovým asistentem se pak stal Karel Nekola.
Fanoušci Komety se po loňské úspěšné sezóně, kdy Kometa po několika hubených letech postoupila do play-off, namlsali a konečně začali v Brně chodit na hokej v hojnějším počtu. Proto byly některé horší výsledky Komety přijímány v Brně s velkými rozpaky a špatná série nakonec vyústila po třináctém kole v již zmiňovanou rezignaci trenéra Číhala. Od té doby Kometa odehrála čtyři utkání a ve všech brala tři body.
Připomeňme si tato čtyři utkání:

14. kolo: Kometa – Hradec Králové 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) Karlíček, Říha
15. kolo: Kometa – Jindřichův Hradec 4:2 (0:0, 0:1, 4:1) Černý, Brančík, Barus, Appel
16. kolo: Kadaň – Kometa 2:4 (2:3, 0:0, 0:1) Appel 2, Meluzín, Černý
17. kolo: Kometa – Prostějov 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) Brančík 2, Mračka, Černý
Nejproduktivnější hráči Komety:
Michal Černý (12B, 7G, 5A), David Appel (12B, 8G, 4A), Brančík Richard (12B, 4G, 8A), Říha Lukáš (11B, 2G, 9A), Meluzím Roman (10B, 2G, 8A).

Soupiska Komety v utkání s Prostějovem: Maláč - Kališ, Lhotský, Vyrůbalík, Kruliš, Karlíček, Chvojka - Černý, Brančík, Meluzín - Appel, Barus, Staněk - Mračka, Hájek, Bařica.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy budou v Ústí nad Labem bojovat o skalp tamního Slovanu

včera
Pozvánky na zápas

V sobotu přijede do Třebíče silný soupeř ze Vsetína! Oba celky se chtějí vrátit na vítěznou vlnu

27.11.2020
Pozvánky na zápas

Po bravurně zvládnutém restartu sezony přivítá Horácká Slavia vedoucí Benátky nad Jizerou

24.11.2020