Menu +

První ročník TR.FANS nohejbal CUPu se opravdu vydařil

Fanoušci
T ř e b í č - První akcí, kterou pořádal znovuobnovený Fan Club hokejistů Horácké Slavie Třebíč, byl nohejbalový turnaj trojic v sobotu 21. srpna. Na kurtech na Brněnské ulici vládla výborná nálada, kterou nepokazila ani podmračená obloha. Pozvání na akci přijali i hokejisté Horácké Slavie Tomáš Caha, Martin Fryauf, Robert Holý a Roman Kousal.
Sdílejte článek
 

Nohejbal1

Na turnaji panovala značně uvolněná atmosféra i mezi hokejisty. Na snímku zachycen Robert Holý tak, jak jej neznáme.

Do turnaje se přihlásilo devět trojic a hrálo se v krásném areálu na Brněnské ulici, který laskavě pro tento turnaj zapůjčila firma Pneu Kafka. A protože při sportu vždy vyhládne, nemohlo chybět pečené vepřové z Řeznictví a uzenářství pana Havlíčka. Aby bylo čím dobré jídlo zapít, bylo k dispozici pivečko Topvar i nealko od stejné firmy.

Všem firmám, které podpořili tento turnaj, patří velký dík organizátorů, protože bez jejich podpory by se tato akce nemohla uskutečnit. Patří jim za jejich podporu velký dík nejen organizátorů, ale i všech spokojených účastníků tohoto sportovně-společenského, příjemného odpoledne.
Přestože počasí nebylo zcela ideální a ze zatažené oblohy spadlo i pár dešťových kapek, sešlo se na tomto prvním ročníku padesát lidí, kteří buď sledovali boje na kurtech, nebo se bojů přímo zúčastnili. I když vítězství v turnaji nebylo to nejdůležitější, byly k vidění velmi dobré výkony a snad žádný balon nebyl soupeři odevzdán „zadarmo“. Někteří účastníci dokonce prolili na kurtech svoji krev. (Charlie a Jakub)

Nohejbal2

Ve skupinách se utkal každý s každým a pak následovalo losování semifinálových skupin, z nichž první postupovali přímo do finále a druzí se spolu utkali o třetí místo. Tento model pořadatelé zvolili z důvodu rychle se blížící tmy. O třetí místo se utkaly týmy Teqila /hráči SK HS Třebíč/ a Techno Třebíč. Vítězně z tohoto souboje vyšli hráči Techna a získali tak třetí příčku. Hokejisté skončili na místě čtvrtém.

Ve finále se o putovní pohár utkali God Boys s trojicí Lazaři. „Dobří hoši“ zvítězili 2:1 na sety a vyhráli tak celý turnaj.

Nohejbal4

Turnaj nebyl jen o sportovních výkonech. Martin Jetel si zálibně prohlíží opékající se prasátko.

Láhev sektu, kterou získali spolu s putovním pohárem, pak věnovali hráčům Horácké Slavie, jako poděkování za jejich účast. Robert Holý se jim „odvděčil“ tím, že značnou část vychlazeného obsahu vystříkal na hlavy vítězů. Zbytek pak společně prolili hrdlem.

I z toho je vidět, že nálada po celé odpoledne byla opravdu výborná a určitě uspořádáme i příští ročník.
Už teď se na něj těšíme.
Za Fan Club – Jiří Mokrý

Podobné články

Fanoušci

SPECIÁL: Zpěváci, beatbox Dominika Svobody a hlášky třeba Matěje Psoty

31.03.2020
Fanoušci

AVE gól měsíce za měsíc leden 2020

09.02.2020
Fanoušci

VIDEOANKETA: Vyberte AVE gól měsíce za měsíc prosinec 2019!

05.01.2020