Menu +

První zápas juniorky, sezona se rozjíždí!

Mládežnický hokej
Září uteklo jako voda a v zápasovém módu už máme všechny kategorie Horácké Slavie. V pátek 23.9. odehráli naši junioři svůj první zápas této sezony v Brně a přivezli domů tři body. Dorostu se dařilo o tomto víkendu hned dvakrát.
Sdílejte článek
 

Páteční, již zmíněné utkání juniorky HST proti Warriors Brno, které skončilo výsledkem 1:2, okomentoval trenér Dolníček jako spíš bojovné utkání: „Soupeř nás trápil agresivní hrou, přesto jsme našli cestu k výhře. Dost jsme se na ni nadřeli a za tři body jsme moc rádi.“

Tým dorostu vybojoval své dva body na domácím ledě proti Chrudimi a trenér Marek popisuje zápas takto: „První polovina zápasu, kdy jsme se dostali do vedení 4:0, byla výborná. Pak, za stavu 4:1 jsme nevyužili jasné brankové příležitosti, soupeř nás za to potrestal a vyrovnal dvě minuty před koncem. Chválíme družstvo za první půlku a prodloužení…z toho ostatního si musíme vzít ponaučení.“

9. třídě se dařilo v sobotu v Litomyšli, kde suverénně vyhrála 15:2. „V zápase jsme si vyzkoušeli věci, které děláme na trénincích a to vedlo k zasloužené výhře,“ pochvaluje si trenér Malena.

Mladší žáci B v sobotu sehráli vyrovnané utkání s Duklou Jihlava, ale dle slov trenéra Sedláčka poslední třetina vyšla lépe hostům a to rozhodlo o výsledku 5:8. Starší žáci B podávali slušný výkon jen polovinu utkání a soupeř z Jihlavy je porazil 8:0.

V neděli se na domácí půdě odehrála ještě dvě žákovská utkání: mladší žáci A podlehli soupeři z Havlíčkova brodu 2:15. „Soupeř byl od začátku zápasu lepší v pohybu a zaslouženě vyhrál. Pochvalu za výkon si zaslouží jen brankář,“ řekl k zápasu přísný trenér Štěpán Hrůza. Starší žáci A byli dle výsledku i trenéra Maleny lepším týmem a s přehledem vyhráli nad Břeclaví a to s výsledkem 8:2.

Radost z vítězství po náročném výkonu.

Do Havířova cestoval v neděli náš dorost, kde velmi těžký zápas skončil pěkným výsledkem 2:4. „Po první třetině jsme prohrávali 0:2 i přesto, že jsme byli lepším týmem. Ve druhé se nám podařilo vyrovnat a třetí jsme odehráli velmi dobře takticky a dali dva góly. Konec zápasu jsme si výborně pohlídali a soupeře nepustili k žádným velkým šancím,“ komentuje hru Nikola Marek a připojuje pochvalu za bojovnost a disciplinovanost v druhé polovině utkání.

Podobné články

Mládežnický hokej

Hokejový víkend třebíčské mládeže

před 2 dny
Mládežnický hokej

Víkend plný žákovských a mládežnických utkání a jejich výsledky

28.11.2022
Mládežnický hokej

Výsledky mládeže HST posledních dní

21.11.2022
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC ZUBR Přerov
SK Horácká Slavia Třebíč