Menu +

Rekonstrukce posilovny přinesla spolupráci s Decathlonem

Tiskové zprávy
T ř e b í č - Dobrá práce přináší ovoce! Po impulsu Romana Mejzlíka a Jaroslava Barvíře se zvětšily prostory posilovny, na čemž se podílelo hned několik zaměstnanců klubu, a to i během svého volna. A teď přišla odměna. Díky vytrvalé práci klubu v oblasti obchodu a sponzoringu, vznikla spolupráce s firmou Decathlon, která klubu dodala sportovní vybavení, navíc další i dodá.
Sdílejte článek
 

„Díky Romanu Mejzlíkovi a Jaroslavu Barvířovi, kteří se do toho pustili, se zvětšily prostory posilovny, tak jsme to chtěli tady dovybavit. Předtím jsme tam měli už starší věci,“ vysvětluje sportovní manažer mládeže Martin Čech a pokračuje. „Povedlo se domluvit spolupráci s Decathlonem. My jsme zadali určité věci, které bychom tu chtěli, což nám dodali. Jsme za to moc rádi. Určitě toho využijeme, jsou to věci pro mladší hráče, ale samozřejmě i pro dorostence, juniory a chlapy,“ pochvaluje si.


Firma DECATHLON je prodejna veškerého sportovního vybavení. Využití zde najdou sportovci ze všech odvětví, ale i nadšenci turistiky, rybaření a jiné. V Třebíčí sídli Decathlon ve Stop Shopu na Spojovací ulici.

Jak bylo zmíněno, především se na rozšíření posilovny podíleli trenéři A-týmu. Ti na třebíčském stadionu trávili hromadu svého volného času. „Rozšířila se posilovna do prostoru, který tady nikdy nebyl. Od druhého týdnu v červnu se to začalo realizovat. Bylo to sice s přestávkou na dovolenou, ale někteří tu pracovali i během ní. Udělalo se fakt hodně práce. Chtěli jsme kvalitu za rozumnou cenu, takže jsme museli přiložit ruce k dílu i my,“ popisuje rekonstrukci Roman Mejzlík.


Jaroslav Barvíř (vlevo v bílém) v akci. Zapojil se i předseda klubu Martin Svoboda (fotka vpravo).

Ukázalo se, že v rodinném klubu se táhne za jeden provaz a více lidí pomáhá, kde to je zrovna potřeba. „My k tomu přiložili ruce a myšlenku. Zapojilo se hodně osob, zaměstnanci klubu, ledaři nebo třeba strojníci,“ vyjmenovává lidi, kteří se na tom podíleli. „Pomáhali nám naši známí, rodiny i kamarádi. Jarda (Barvíř pozn. red.) sehnal také svářeče, což nebyla sranda,“ dodává hlavní trenér a sportovní manažer zároveň.

Posilovnu, která je nově v barvách Horácké Slavie, budou využívat hlavně týmy mládežnické kategorie, ale bude dostupná i pro A-tým. Menší úpravy a detaily se ještě provedou. „Stále na tom pracujeme, teď se dovezly pomůcku z Decathlonu, takže v tuhle chvíli řešíme jejich rozmístění,“ prozrazuje Roman Mejzlík.


„Protože spolupráce bude nadále pokračovat, tak postupně budeme posilovnu dále dovybavovat věcmi z Decathlonu podle potřeby. Věřím, že to bude fungovat dobře,“ povídá na závěr Martin Čech.

V budoucnu budou představeni i další sponzoři a partneři klubu SK Horácká Slavie Třebíč.

Podobné články

Tiskové zprávy

Aktuální informace ke stavu vedení klubu

13.10.2020
Tiskové zprávy

Třebíč navštívila delegace Národní sportovní agentury, Parlamentu ČR a Kraje Vysočina

29.02.2020
Tiskové zprávy

DRUHÁ NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽ SE BUDE HRÁT POD NÁZVEM CHANCE LIGA

31.07.2018