Menu +

Rodinná brankářská tradice pokračuje

Aktuální zprávy
Včerejší testování na onemocnění Covid-19 bohužel nepustilo na led dalšího z hráčů Horácké Slavie Třebíč. Do dnešního utkání proti hráčům z Benátek nad Jizerou tím pádem nastupuje Dominik Tejnor – obránce ze Znojma, o jehož případném nástupu jsme vás informovali již včera. Slibovali jsme také další zajímavou novinu a tím je start mladého talentu z řad třebíčského dorostu Lukáše Vejmelky.
Sdílejte článek
 

Jméno Vejmelka není v hokejové branži žádným nováčkem – Lukáš je mladším bratrem třebíčského odchovance a současného hráče brněnské Komety Karla Vejmelky. Oba dva jsou nepřehlédnutelnými talenty na brankářských pozicích.

Lukáš je členem kádru dorostu HST ročníku 2004. Důvodem jeho povolání do dnešního zápasu je nemožné nasazení jakýchkoli jiných brankářů ze soupisky HST. Těm totiž znemožnilo nástup buďto onemocnění covidem nebo nutnost dodržování karantény. Za posledních pět dní tým bílých hvězd takto přišel již o tři brankářská jména.

Pro Lukáše je dnešek samozřejmě velkou příležitostí a premiérou v Chance lize, kdy nastupuje na pozici brankáře č. 2. „Nominaci si Lukáš zasloužil svými výkony v tréninku a zápasech v minulé i letošní sezóně a také svým zodpovědným přístupem k hokeji,“ říká současný trenér dorostu HST Zdeněk Sedláček .

V minulé sezóně 19/20 byl Lukáš Vejmelka jedním z pilířů dorosteneckého mužstva, které sahalo po postupu do extraligy, což ale zhatilo předčasné ukončení sezóny ze známých důvodů a následného nouzového stavu.

Podobné články

Aktuální zprávy

Dražba o Nedvídkův dres "O Kapku lepší hokej" je v plném proudu

11.02.2021
Aktuální zprávy

O kapku lepší hokej – 2. ročník!

04.02.2021
Aktuální zprávy

Dorost 2019/20 - mládežnické mužstvo města Třebíče roku 2020

02.02.2021