Menu +

Rostislav Marosz odchází do Trenčína, Třebíč jedná o náhradě

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Útočník Rostislav Marosz bude hrát slovenskou extraligu za Duklu Trenčín, do níž dostal nabídku, na kterou reflektoval. Horácká Slavia hledá náhradu, kterou včas oznámí. Marosz odehrál za Třebíč osm zápasů, v nichž si připsal čtyři body za dvě branky a dvě asistence.
Sdílejte článek
 

Krátké vyjádření k dochodu Rostislava Marosze do Dukly Trenčín poskytl našemu webu sportovní manažer a trenér mužů Horácké Slavie Kamil Pokorný.

“Rosťa Marosz dostal nabídku hrát slovenskou extralogu za Trenčín, na nabídku kývl a my jsme mu vyšli vstříc. Nechceme hráčům bránit v cestě za vyšší soutěží, chceme v našem týmu hráče, kteří u nás chtějí hrát. Otevřeně přiznáváme, že rozhodovalo i ekonomické hledisko. Držet zde hráče, který by chtěl hrát jinde a má na to, by stejně nedělalo dobrotu,“ vysvětluje Kamil Pokorný bližší okolnosti Maroszova odchodu do slovenské extraligy.

Rostislav Marosz byl v dosavadních osmi zápasech třetím nejproduktivnějším hráčem Horácké Slavie, vedení klubu už jedná o náhradě, kterou fanouškům prostřednictvím webu oznámí, jakmile bude vše jisté a vyřízeno na sto procent.

“Rosťa nám odvedl dobré služby, za které mu děkujeme. Šanci teď dostanou další hráči, ale jednáme i o náhradě, kterou bychom rádi do týmu přivedli, jakmile bude vše dojednáno, budeme fanoušky informovat,“ vysvětluje sportovní manažer třebíčského klubu.

Podobné články

Aktuální zprávy

Schůzka a jednání s Karlem Nedbalem a Václavem Čejkou

před 2 dny
Aktuální zprávy

Dohoda na ukončení spolupráce

16.10.2020
Aktuální zprávy

Vyjádření hráčů HST k událostem v klubu

13.10.2020