Menu +

Rozhodčí Petr Blecha: Vydal jsem pokyn, budeme se bít, řekl mi Martin Stloukal

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Ještě jednou a snad už naposledy se vracíme k nedohranému utkání Regionálního poháru mezi Horáckou Slavií Třebíč a Znojmem. Tématu se věnovala skoro všechna média, jak psaná, tak i televizní. Ani jedna, až na Horácké noviny, však nedala slovo hlavnímu rozhodčímu zápasu Petru Blechovi. Jeho vyjádření je ale natolik zajímavé, že přinášíme jeho doslovný přepis.
Sdílejte článek
 

Hlavní rozhodčí Petr Blecha má zkušenosti z nejvyšší soutěže, kterou již několik sezón píská, a jak je známo, zákrok Dlapy na Komínka jako nedovolený neposoudil.

HORÁCKÉ NOVINY jako jediné citují vyjádření hlavního rozhodčího. To je v přímém rozporu s prohlášením znojemského kouče Martina Stloukala, jenž neochvějně tvrdí, že žádného hráče na Ondřeje Dlapu neposlal.

„Všechno začalo čistým, ale tvrdým zákrokem u mantinelu, kdy domácí hráč vrazil do soupeře. Hosté se zlobili, a tak jsem jel na střídačku situaci vysvětlit. Znojemský trenér Stloukal mi tam jasně řekl, že vydal pokyn, že se budeme bít. Za chvíli také Stehlík napadl domácího Dlapu. My jsme je odtrhli, ale za chvíli se rozpoutala bitka i mezi střídačkami. Zápas jsme přerušili, všichni odešli do kabin, a když pak oba celky odmítly nastoupit, zápas jsme zcela dle pravidel ukončili.“
Tolik doslovný přepis vyjádření hlavního rozhodčího Petra Blechy v úterním vydání Horáckých novin.

Rozsáhlou reportáž České televize i s vyjádřením obou trenérů, hráčů obou mužstev a videí inkriminovaných okamžiků NAJDETE TADY.

Čtenáři nechť si sami porovnají všechna dostupná vyjádření a udělají si vlastní názor na to, jak vše bylo. Kdo ale zápas viděl, má jasno.

Hokejisté Horácké Slavie po úterním vítězství v Jihlavě 3:2 nastoupí k dalšímu zápasu již ve čtvrtek 29. srpna, kdy na svém stadioně přivítají Havlíčkův Brod. Doufejme, že diváci v Třebíči tentokrát uvidí celé a hlavně hokejovější představení, než tomu bylo v nedohraném duelu s Orly.

Podobné články

Aktuální zprávy

Staň se hokejovým rozhodčím ! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

dnes
Aktuální zprávy

Muži znovu na ledě v domácí hale, první zápas 16.8. se Znojmem

02.08.2022
Aktuální zprávy

Startuje prodej vstupenek a další část přípravy i s hráči na try out

25.07.2022