Menu +

Šancí bylo hodně, uklidnilo nás dvougólové vedení, ví nejlepší hráč utkání Miroslav Holec

Ohlasy po utkání
T ř e b í č - Nejlepším hráčem, který v utkání mezi domácí Horáckou Slavií a Medvědy z Berouna nosil červený dres s bílou hvězdou na hrudi, byl beze sporu Miroslav Holec. Tento rychlonohý útočník, který připravil branku v úvodu zápasu pro Tomáše Kauta, poté proměnil své nádherné sólo útočnou třetinou, pak nejednou svým přehledem, důrazem a v neposlední řadě střelami působil rozruch v obranné hře Berouna. Volba hráče na krátké pozápasové hodnocení byla tedy jasná.
Sdílejte článek
 

Mirku, nejprve Vám musím pogratulovat k dnešnímu vítězství, k výkonu i brance a poprosím Vás o hodnocení utkání.

“Děkuji za gratulaci. Šli jme do rychlého vedení dva nula, což bylo pro nás štěstí. Přišla totiž dlouhá pasáž zápasu, ve které jsme měli sice hodně šancí, ale nedávali jsme góly. Kdybychom v této fázi přidali k těm dvěma brankám ještě jednu, byl by průběh zápasu až do konce klidnější. Takto to vlastně ještě ve třetí třetině bylo pořád dva nula a naštěstí jsme ještě dvě branky přidali a byli jsme klidnější,“ chrlil ze sebe hodnocení odchovanec jihočeského hokeje, který se dosud v Třebíči představil v pěti utkáních a s pěti kanadskými a třemi plusovými body patří k výrazným tvářím Bílých hvězd.

Miroslav Holec byl společně s Jurajem Šimbochem vyhlášen nejlepším hráčem zápasu.

Vy jste těch šancí měli hrozně moc. Nejen vy osobně, ale i vaši spoluhráči. Těm zatím koncovka moc nevychází, přestože šancí si připravují velké množství...

“Mně se to těžko hodnotí, já vždy přijedu na jeden zápas, na takové hodnocení se musíte zeptat někoho jiného. I na mně by de facto byla deka, když jsem měl tolik šancí a dal pouze jeden gól. Z pohledu toho, kolikrát jsem jel sám na bránu, je to proměňování vlastně i u mě špatné,“ odlehčuje dotaz dvoubodový hráč večera. Pravdou také je, že si „jeho“ třetí útok s křídly Fořtem a Kautem mnohdy pohrával s bránícími hosty jako s bezbrannými medvíďaty a leckdy bylo až k neuvěření, že pohledné kombinace neskončily mezi třemi tyčemi.

Budete hrát za Horáckou Slávii dále, i ve středu 13. listopadu? Máte nějaké informace?

“Zatím nevím. Jedu do Brna a uvidíme, co bude dál,“ takto otevřeně zakončil krátké pozápasové hodnocení Miroslav Holec, jenž Horácké Slavii přijel vypomoci z partnerského týmu Komety Brno. Nezbývá, než poděkovat za rozhovor a pozvat všechny fanoušky Horácké Slavie na další zápasy. Ať již tuto středu na další z výjezdů do ochozů jihlavského zimního stadionu, nebo v sobotu 16. listopadu, kdy do Třebíče zamíří tým Benátek nad Jizerou.

Podobné články

Ohlasy po utkání

Byla to náročná série, za kterou se nemusíme stydět, shodují se Nedvídek s Psotou

18.03.2021
Ohlasy po utkání

Rozhodne to, kdo bude mít větší srdíčko. Jsem si jistý, že jsme to my, burcuje Michálek

16.03.2021
Ohlasy po utkání

Hrdina Jekel: Musím před klukama smeknout. Jaký zákrok byl nejtěžší?

14.03.2021