Menu +

Semifinále? Krásný pocit! rozplývá se Forman. Vyzdvihuje soudržnost

Aktuální zprávy
T ř e b í č – Horáci slaví vytoužený postup do semifinále Chance ligy. Klíčový krok k postupu mezi čtyři nejlepší týmy soutěže udělala Třebíč v pondělí na ledě Přerova, kde zvítězila 3:2 po samostatných nájezdech. Jedním ze dvou úspěšných střelců v nájezdovém dramatu byl i Lukáš Forman.
Sdílejte článek
 

„Postup přes čtvrtfinále zažívám poprvé. Je to nádherný pocit,“ svěřil se Lukáš Forman v kabině po utkání.

Právě Forman byl jedním z úspěšných exekutorů při samostatných nájezdech. Šikovný bek překonal brankáře Postavu hned v první sérii.

„Myslím, že věděl, co udělám, trochu ho to škrtlo, ale puk naštěstí prošel do brány.“

Velké emoce vzbudil nájezd přerovského Tomáše Doležala, který při prvním pokusu zavrávoral, ale od rozhodčích dostal druhou šanci, takže svůj nájezd mohl opakovat. „Popravdě nevím, jak ta pravidla jsou. My jsme samozřejmě chtěli, aby se nájezd neopakoval, ale rozhodčí rozhodl jinak,“ líčí.

A v čem je největší síla třebíčské družiny? „Obětavost a týmová hra. Pořád jsme věřili. O tom play off je, musíte hrát pospolu,“ má jasno Lukáš Forman.

Nutno říct, že série s Přerovem třebíčskou soudržnost opravdu prověřila. „S Přerovem je to vždycky těžký. Jsou houževnatí a hrají hodně do těla. Vzali nám docela dost sil, ale naštěstí jsme to ubojovali,“ hlásí třebíčský zadák.

V semifinále čeká bílé hvězdy Zlín, přičemž úvodní dvojzápas je na programu o víkendu v Třebíči. „Ani jsem nevěděl, že jdeme na Zlín, dozvěděl jsem se to teď,“ řekl Lukáš Forman v kabině po utkání s Přerovem. „Musíme se dobře připravit a jít na ně,“ dodal.

Podobné články

Aktuální zprávy

Další dvě jména na soupisce: Pokračují Matyáš Svoboda a David Michalčuk

včera
Aktuální zprávy

Fanoušci děkujeme! HST si převzala výhru v projektu Puky pomáhají

11.04.2024
Aktuální zprávy

HST hlásí nové trenéry, oba jsou úspěšní odchovanci klubu

11.04.2024