Menu +

Setkání legend třebíčského hokeje – říjen 2014

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V pátek 31. října se na Zimním stadionu Města Třebíče – MANN+HUMMEL ARENĚ sešly legendy třebíčského hokeje z let 1960 – 1979. Účastníky, kterých se sešlo na padesát, pozdravil za Horáckou Slavii její generální ředitel Dr. Karel Čapek, za generálního partnera Skupinu ČEZ JE Dukovany pan ing. Jiří Bezděk a za Město Třebíč jeho místostarosta Mgr. Pavel Pacal.
Sdílejte článek
 

ROZSÁHLÁ FOTOGALERIE ZE SETKÁNÍ HOKEJOVÝCH LEGEND ZDE


Krátce před desátou hodinou dopolední začali se v restauraci třebíčského zimního stadionu pomalu scházet hosté, pozvaní na Setkání legend třebíčského hokeje 2014. Pozvaných bývalých hráčů se nakonec sešlo na padesát, což je velmi slušný počet, ve který možná ani sami pořadatelé nedoufali.

Za generálního partnera klubu Skupinu ČEZ pozdravil účastníky setkání a přednesl prezentaci o JE Dukovany pan Ing. Jiří Bezděk

A protože se někteří bývalí spoluhráči neviděli hezkou řádku let, byla setkání velmi srdečná, nechyběly stisky rukou i přátelská objetí bývalých spoluhráčů. Všichni společně pak chvílí ticha uctili památku kamarádů, kteří se tohoto setkání nedožili. Mezi legendy na chvíli dorazili i hráči současného kádru třebíčských Bílých hvězd Roman Erat, David Dolníček a Rostislav Malena. Došlo i na společnou fotografii, na kterou se všichni jen stěží vešli.

Po desáté hodině setkání oficiálně začalo krátkým proslovem hlavního pořadatele Josefa Horkého. Po něm následoval krátký pozdrav všem zúčastněným od generálního ředitele Horácké Slavie Třebíč Karla Čapka.

Místostarosta Třebíče Mgr. Pavel Pacal předal legendám poděkování za reprezentaci města

Za dlouholetého generálního partnera Horácké Slavie Třebíč Skupinu ČEZ JE Dukovany promluvil Ing. Jiří Bezděk, který účastníky akce pozval do nově zrekonstruovaného informačního centra JE Dukovany. Protože rekonstrukce informačního centra právě v těchto dnech vrcholí a nebylo tudíž možno setkat se v jeho prostorách, přednesl pan Bezděk účastníkům krátkou prezentaci, kde jim představil hlavní části jaderné elektrárny a cíle jejího dlouholetého bezpečného provozu.

Dalším bodem programu akce byla prohlídka zimního stadionu a současného zázemí A – týmu, o kterém se pozvaným legendám v době jejich aktivní hráčské kariéry ani nesnilo. Další společná fotografie přišla na řadu na východní tribuně stadionu, z níž mohli hosté sledovat i právě probíhající trénink mužů na ledové ploše.

Atmosféra celého setkání byla velmi srdečná

Následoval přesun autobusem do restaurace Alfa, kam přišel třebíčské hokejové legendy pozdravit místostarosta města Třebíče Mgr. Pavel Pacal a ředitel ZŠ TGM Třebíč Mgr. Martin Hlávka. Pan Pacal pak hráčům jednotlivě předal tištěné poděkování za reprezentaci města v ledním hokeji a almanach ZŠ TGM Třebíč. Všichni pozvaní hosté obdrželi také památeční skleničku s emblémem příjemného setkání.

Podobné články

Aktuální zprávy

Aktuální informace k dění v klubu

včera
Aktuální zprávy

VIDEO: Připomenutí kariéry Radka Nováka. Aneb třebíčský patriot se vším všudy

25.05.2020
Aktuální zprávy

První pomoc na ulici a další vzpomínky na Radka Nováka od redakce HST

24.05.2020