Menu +

Skvělá zpráva! Do sestavy se vrací Šimon Szathmáry

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V zítřejším utkání proti havířovskému AZ se do sestavy vrací tvořivý obránce Šimon Szathmáry. Jeden z nejlepších zadáků celé soutěže definitivně vyléčil komplikované zranění ramene, které jej potkalo během přípravných zápasů.
Sdílejte článek
 

Máme pro naše fanoušky skvělou zprávu. V zítřejším domácím utkání s Havířovem se do sestavy vrací elitní obránce Šimon Szathmáry. Čtyřiadvacetiletý kreativní bek utrpěl v přípravném utkání proti Šumperku nepříjemné zranění ramene. To jej ze hry vyřadilo na několik měsíců. Nyní už je vše v pořádku a Šimon zítra nastoupí ke svému letošnímu prvnímu ostrému střetnutí.

Rodák z Havlíčkova Brodu patří k nejlepším obráncům soutěže. Loni zažil svůj životní ročník, když během 41 zápasů zaznamenal 31 kanadských bodů (8+23). Dodejme, že zkušenosti má rovněž z juniorských reprezentací České republiky.

„V zítřejším utkání s Havířovem se nám do sestavy vrací obránce Šimon Szathmáry, což je pro nás skvělá zpráva. Šimon utrpěl v přípravném utkání se Šumperkem zranění ramene, to si vyžádalo dlouhou rekonvalescenci, tímto bychom chtěli poděkovat všem lékařům, kteří se o něj starali. Speciální poděkování patří fyzioterapeutce Markétě Zahrádkové, která Šimonovi poskytla špičkovou péči, a výrazně tak urychlila jeho návrat na led. Věříme, že se postupnými kroky dostane do své loňské formy a že nám hodně pomůže, zejména v přesilovkách,“ říká Jaroslav Barvíř.

Bílé hvězdy čeká zítra domácí zápas proti Havířovu. Třebíčští hokejisté chtějí navázat na výhru z Frýdku-Místku a připsat si do tabulky další důležité body. „Čeká nás těžký soupeř, který má silové hráče, jež jsou silní na puku. Na utkání jsme se každopádně připravili dobře, věřím, že ho zvládneme,“ líčí trenér Barvíř.

Podobné články

Aktuální zprávy

Radek Novák by dnes oslavil 48. narozeniny.

05.07.2020
Aktuální zprávy

Top zápasy podzimu. Aneb, proč si pořídit permanentku?

01.07.2020
Aktuální zprávy

Horácká Slavia Třebíč spouští prodej permanentních vstupenek pro sezonu 2020/2021

17.06.2020