Menu +

Skvělý víkend třebíčských dorostenců! Dva zápasy ve dvou dnech a plný bodový zisk

Mládežnický hokej
T ř e b í č - Perfektní víkendové tažení třebíčských dorostenců znamená dva zápasy ve dvou dnech s plným bodovým ziskem. Bílé hvězdy dokázaly porazit Brumov Bylnici a Orlovou. V obou střetnutích přitom dohromady nastřílely úctyhodných 16 branek.
Sdílejte článek
 
p> Skvělý víkend mají za sebou třebíčští dorostenci. Ti momentálně bojují ve své nadstavbové skupině R. Zde se střetávají zejména s moravskými týmy. Jejich soupeři jsou celky Uherského Hradiště, Orlové či Warioru Brno, také Opava, Břeclav, Kroměříž a Brumov Bylnice. Zpestření pak představuje konfrontace s reprezentací Polska do 16 let.

Bílé hvězdy si přitom vedou znamenitě, když jim patří se ziskem 16 bodů první místo aktuální tabulky. Svěřenci trenérů Romana Mejzlíka a Martina Svobody potvrdili parádní formu i o tomto víkendu. To před nimi stál náročný úkol, jenž spočíval ve dvou zápasech během dvou dnů.

Třebíčští dorostenci zvládli tento křest ohněm na jedničku. V sobotu přivítali mezi mantinely KHNP arény celek Brumova Bylnice, přičemž svému soupeři z východu Moravy nedali sebemenší šanci. Konečný výsledek hovoří jasnou řečí. Koneckonců k triumfu 9:2 patrně není moc co dodávat. Horáci rozhodli o své výhře především během druhé periody, kterou ovládli 5:1. V ofenzivě řadil autor hattricku Michalčuk, ruku k dílu, ale přiložili i další, například Štorek, respektive Šinkovský. Svými zákroky navíc vše spolehlivě jistil brankář Lukáš Vejmelka.

Hned o den později čekal dorostence další těžký oříšek. Dalo by se říci se severomoravskou příchutí. Bílé hvězdy totiž cestovaly do daleké Orlové. Ta je od Třebíče vzdálena bezmála 250 kilometrů. V praxi to znamená, že hráči museli strávit v autobuse více jak tři hodiny, a to počítáme pouze jednu cestu. Odjezd byl přitom naplánován už v 5:30 ráno.

Kdo by si ale myslel, že tyhle podmínky naše mladé hochy nalomily, ten by se zmýlil. I přes nezpochybnitelnou únavu z den starého střetnutí proti Brumovu Bylnici předvedli třebíčští opět velmi kvalitní výkon. Odměnou jim bylo další vítězství, tentokrát 7:4. Opět ho řídili Štorek, Michalčuk a kapitán Dolníček. Prosadili se však i ostatní, to jen dokládá, jak vyrovnaným kádrem dorostenci disponují.

Další utkání bude na programu v neděli 1. prosince, kdy do Třebíče dorazí Opava. Dorazte nás podpořit.

23.11. SK Horácká Slavia Třebíč – HC Brumov Bylnice 9:2

(branky Michalčuk 3x, Svoboda, Šinkovský, Štorek, Krotký, Kuba, Dolníček).

24.11. HC Orlová – SK Horácká Slavia Třebíč 4:7

(branky Štorek 2x, Kuba 2x, Kotačka, Kříž, Novák).

Podobné články

Mládežnický hokej

Třebíčským mládežníkům brzy odstartuje společná část letní přípravy na nadcházející sezonu

08.05.2020
Mládežnický hokej

Skvělá jízda třebíčských dorostenců pokračuje. Mladé pušky jsou blízko bojům o extraligu

03.03.2020
Mládežnický hokej

V budoucnu bych si chtěl zkusit i dospělý hokej, říká produktivní junior Zdeněk Vedral

07.02.2020