Menu +

Slovo předsedy klubu

Aktuální zprávy
Vyjádření předsedy Horácké Slavie Třebíč k situaci, která nastala v posledních dnech.
Sdílejte článek
 

Tímto si dovoluji reagovat na mediální situaci kolem HST, která nastala v posledních dnech a to souvisí především s vyjádřením hlavního trenéra a sportovního manažera pro oblast A mužstva mužů p. Romana Mejzlíka.

Se strašným smutkem sleduji, že v době, kdy by lidé měli držet při sobě, nemají nic lepšího na práci než brojit proti sobě a vzájemně se napadat. HST od začátu letošního roku prošla takovou zátěží, kdy tlak na na jenotlivé osoby již zachází za rozumnou mez. Bohužel a za to se musím omluvit i já, jsem svým kolegům v HST v poslední době moc nepomohl a naopak je vystavil ještě většímu tlaku. To dle mého názoru vyvolalo některé reakce, které se mohly někoho dotknout či ho nasměrovat proti některým osobám v HST.

Dneškem jsem přijal opatření, která povedou k nápravě událostí dnů minulých a to v těchto bodech:

a) Ke směřování klubu a věcech s tímto souvisejících se bude vyjadřovat pouze předseda klubu či pracovníci odpovědní za danou oblast.

b) Od pondělí každý den vyjde článek, který přesně dle faktů a dat popíše skutečnosti v klubu a to dle jeho jednotlivých činností. Cílem je ukázat jakým trendem se HST bude ubírat a zároveň narovnat některé události vytržené z kontextu.

c) Bude zřízeno nové marketingové a PR oddělení, které bude prezentovat postoje HST a ne osobní pocity individuí, které svými názorovými postoji pouze poškozují HST a jenom se chtějí zviditelnit.

Na závěr mám prosbu, zanechte honu na p. Romana Mejzlíka. Za dobu fungování na své pozici udělal tolik práce, o které se tady léta jenom a pouze hovořilo. Jestli někomu tluče srdce pro HST, tak je to on!

Doba je těžká, všem přeji hodně zdraví a do budoucna hodně ekonomické a psychické síly, jelikož jsme teprve na začátku všech těchto problémů. A věřte mi, že vím o čem mluvím!

Martin Svoboda - předseda klubu

Podobné články

Aktuální zprávy

Schůzka a jednání s Karlem Nedbalem a Václavem Čejkou

20.10.2020
Aktuální zprávy

Dohoda na ukončení spolupráce

16.10.2020
Aktuální zprávy

Vyjádření hráčů HST k událostem v klubu

13.10.2020