Souhrn mládeže: Žáci 6. – 9.tříd zahájili nadstavbovou část se střídavými úspěchy

T ř e b í č – Junioři vydolovali bod v Havlíčkově Brodě dvěma góly až v poslední minutě, zato s Orlovou si hladce poradili. Oslabený dorost nezvládl první utkání v novém roce proti Havířovu. Prvními soupeří žáků v nadstavbě byla družstva Komety GR a Jihlavy. Žádný třebíčský tým nebyl stoprocentní, polovinu bodů z maximálních čtyř získali sedmáci a osmáci. V Brně na body nedosáhla ani 4. a 5.třída.

Junioři

Havl.Brod - Třebíč 2:2 (1:0,1:0,0:2)
B: M.Buček, V.Burian
Domácí postavili nejsilnější možnou sestavu a hráče SK HS pěkně potrápili. Už to vypadalo, že hosté takzvaně utřou, ale nezdolná síla se projevila v poslední minutě, když při power-play v čase 59:26 Třebíčští snížili. Po rozehrání ve středu kluziště se zmocnili puku, gólman opět opustil svatyni a v čase 59:37 bylo vyrovnáno a to ještě v 59:55 měl Marek Kundela na hokejce zlatý gól, který ovšem nepadl. Jinak v zápase velmi fyzicky náročném se do šancí příliš nedostávali, za remízu mohou děkovat gólmanovi Pavlu Míčovi a zisk bodu z tohoto utkání byl náramný.
Třebíč - Orlová 11:3 (2:1,4:2,5:0)
B: L.Nahodil 4, M.Kundela 3, P.Fila, T.Kaláb, L.Němec, D.Pálka
Hosté se drželi zuby nehty asi do poloviny zápasu, ale potom začala doslova řádit druhá útočná řada Fila - Nahodil - Kundela a hosté nevěděli kam dříve skočit. Vítězství bylo nakonec dvouciferné a protože zápas Znojmo – N.Jičín skončil remízou 2:2, udržela si juniorka po víkendu tříbodový náskok před Znojmem.

Dorost

Třebíč - Havířov 2:6 (0:1,2:2,0:3)
B: K.Kesner, L.Rajský
Domácí stále oslabení velkou marodkou na svého soupeře stačili pouhé dvě třetiny, v té poslední již nedokázali trvalému tlaku vzdorovat a do tabulky si nepřipsali žádný bod.

9. třída

Kometa GR - Třebíč 8:2 (4:0,0:1,4:1)
B: D.Fryauf, T.Bartejs
Hosté v oslabené sestavě, kterou si vynutila marodka, na svého soupeře nestačili a doplatili na svou nedůraznost v obraně.
Třebíč - Jihlava 2:2 (1:0,0:1,1:1)
B: M.Kazatel, D.Sklenář
Domácí hráli ve značně slepené sestavě, ale to je přimělo k vyšší bojovnosti, soupeře svým výkonem zaskočili a zaslouženě získali cenný bod.

8. třída

Kometa GR - Třebíč 2:4 (0:1,0:1,2:2)
B: M.Vlašín 2, J.Fusek, L.Paták
Hosté byli po celý zápas lepší a po výpadku v poslední třetině, kdy dovolili soupeři srovnat skóre, zapnuli a zaslouženě vyhráli.
Třebíč - Jihlava 1:4 (0:0,0:2,1:2)
B: L.Paták
Domácí po nevýrazném výkonu a řadě neproměněných šancí svému soupeři podlehli.

7.třída

Třebíč - Kometa GR 2:4 (2:1,0:1,0:1)
B: N.Kuchera, P.Ošmera
Hosté byli tentokrát hokejovější, kdežto domácí bojovali spíše sami se sebou …
Jihlava - Třebíč 3:8 (2:3,1:1,0:4)
B: J.Roupec 3, J.Salák 2, N.Kuchera 2, V.Pálka
Hosté získali rychlé vedení 3:0, o které vzápětí přišli a spalováním spousty šancí vrátili domácí do zápasu. Na počátku třetí třetiny však zabrali a třemi brankami utkání rozhodli.

6.třída

Třebíč - Kometa GR 2:5 (1:0,1:4,0:1)
B: J.Abrahám, V.Jahoda
Domácí na soupeře stačili první polovinu zápasu, potom Třebíčští polevili a dostali po sobě dávku gólů, které se jim už dorovnat nepodařilo.
Jihlava - Třebíč 4:2 (1:1,2:0,1:1)
B: V.Jahoda, M.Juráň
Třebíčští hráči zaslouží pochvalu za bojovnost až do konce utkání a domácím byli vyrovnaným soupeřem.

5.třída

Kometa GR - Třebíč 8:0 (4:0,2:0,2:0)
Domácí nepustili hostující hráče do žádné šance a od vyšší prohry zachránil Třebíčské svým výkonem gólman David Svoboda.