Soustředění KCTM 2001 a jeho zápasy

T ř e b í č - Na Zimním stadionu Města Třebíče – MANN+HUMMEL ARENĚ se každý měsíc koná soustředění hráčů KCTM ročníku 2001. “Snažíme se každý měsíc domlouvat kvalitní zápasy tohoto ročníku s jinými kraji,“ říká šéftrenér sportovních tříd Jaroslav Barvíř.

Soustředění v Třebíči se pravidelně účastní cca 25 až 30 hráčů z měst Jihlava, Třebíč, Velké Meziřičí, Žďár n. S., Havl.Brod, Ledeč n. Sázavou, Chotěboř, Pelhřimov. Z nich je vybráno vždy 15 hráčů + 2 brankáři, kteří vytvoří týmy a hrají utkání.

První zápas byl odehrán ve Žďáře 13.11.2013.

Kraj Vysočina - Jihočeský Kraj 6:8 (2:3, 2:4, 2:1)

V utkání kterém nastoupili i hráči z Třebíče. Brankář Šimon Dobrovolný v utkání odchytal 30 minut obdržel čřtyři góly, nastoupili také obránce Lukáš Marek, útočníci Adam Bíbr a Patrik Mojdl. Utkání bylo vyrovnané, bohužel jsme zaspali prvních deset minut, během kterých jsme prohrávali 0:3 a po celý zápas jen dotahovali a neproměňovali jsme ani ty nejvyloženější šance.

Druhé utkání jsme odehráli v Českých Budějovicích dne 9.12.2013 se stejným výběrem.

JIHOČESKÝ KRAJ - KRAJ VYSOČINA 2:5 (0:3, 1:1, 1:1)

Sestavu jsme obměnili, dostali šanci i jiní hráči a z Třebíče dostali příležitost brankář Dobrovolný Šimon - 30. minut - 1 gól, obránce Lukáš Marek 0+0 a útočníci Patrik Mojdl 0+1, Doležal Jiří 0+0, který je ročník 2002. Utkání jsme zvládli díky První třetině, kterou jsme oproti minulému utkání jsme vyhráli 3:0, a i když soupeř nás víc než půl zápasu přehrával, tak díky dobré obranné hře a výkonům obou brankářů jsme utkání dovedli do vítězného konce.

28 -29.12.2013 KCTM 2001 KRAJ VYSOČINA se zúčastní turnaje v Českých Budějovicích, kde se utkáme s výběry jiných krajů a tedy i s jinými a týmy. Po Novém roce chceme odehrát výběrové utkání KCTM 2001 také v Třebíči.