Menu +

Soutěžní řád zápasů mládeže HST

Aktuální zprávy
Dlouho očekávané období přípravných zápasů se blíží a jejich organizace i organizace celé sezóny je tím pádem v plném proudu. Postupně vám budeme přinášet informace jak o konkrétních podmínkách divácké návštěvnosti, tak o přípravných utkáních. Nyní se budeme věnovat rozlosování soutěže juniorů a dorostu v sezóně 2021/2022.
Sdílejte článek
 

Základní část regionální ligy juniorů započne 17.září 2021 a končit bude 16.ledna 2022. Juniorských mužstev se do soutěže zapojí celkem 66, rozdělených do 12 skupin. Třebíčská juniorka složená z ročníků 2004, 2003 a 2002 byla zařazena do skupiny s číslem 11, kde proti ní stojí 5 soupeřů. V této skupině se bude hrát čtyřkolově, celkově tedy ve 20 zápasech a to s Prostějovem, Kroměříží, Uherským Ostrohem, Břeclaví a Znojmem. Poté se navíc utkají se skupinou 12, už pouze jednokolově. Skupina 12 zahrnuje kluby z Opavy, Nového Jičína, Frýdku Místku, Valašského Meziříčí a Rožnova pod Radhoštěm.

Nadstavbová část začíná 23.ledna a končí 13.března příštího roku a postoupí do ní týmy z prvního a druhého místa. K celkovým 25 zápasům juniorské ligy tým povede hlavní trenér David Dolníček za asistence Jaroslava Barvíře. A co o rozlosování míní hlavní trenér? „Myslím si, že po sportovní stránce je to pro nás dobrá skupina s tradičními hokejovými kluby a hráče by měla kvalitně prověřit. Sílu jak soupeřů, tak našeho týmu, si ověříme během srpnových přípravných zápasů a poté uvidíme, jaké cíle si stanovit. Prioritou je pro nás samozřejmě individuální rozvoj hráčů směrem k našemu A-týmu, nicméně v tabulce se chceme pohybovat co nejvýše jak jen to půjde.“

Dorostenci HST, narození v roce 2005 a 2006, byli z celkových 13 skupin zařazeni do skupiny 8. Dvoukolově se utkají s rivaly z Velkého Meziříčí, Pelhřimova, Žďáru nad Sázavou, Bystřice nad Pernštejnem a Telče. V základní části, která začne 18.září a skončí 23.října, náš dorost tedy čeká deset zápasů s pěti oddíly, z nichž opět první dva postupují do části nadstavbové. Ta bude probíhat od 13.listopadu do 12.března příštího roku a naším cílem, ne-li povinností, je do ní postoupit. „Soutěžní řád dorostu je téměř stejný jako loni, takže nás čeká jasný cíl a to je postup ze základní skupiny. V nadstavbové části se pokusíme o co nejlepší umístění a pak se uvidí. Budeme se snažit vše podřídit tomu, aby se úspěch dostavil,“ říká s odhodláním hlavní trenér dorostu Zdeněk Sedláček, jemuž asistuje Nikola Marek.

Podobné články

Aktuální zprávy

Úspěšný try out, Matyáš Svoboda a HST podepsali novou smlouvu

před 2 dny
Aktuální zprávy

Rodinný festival Zpátky v čase za účasti a podpory HST již brzy!

10.08.2022
Aktuální zprávy

Hlavní trenér Áčka Kamil Pokorný je kvůli nemoci momentálně indisponován

09.08.2022