Menu +

Spolupráce s KHNP pokračuje. „Moc si toho vážíme,“ zní z vedení HST

Aktuální zprávy
V pátek 14. června byla již posedmé podepsána nová smlouva o vzájemné spolupráci mezi Horáckou Slavií Třebíč a společností KHNP. U slavnostního podpisu v Pasáži byl přítomen předseda klubu Martin Svoboda, obchodní manažer Daniel Šlapák, starosta města Třebíče Pavel Pacal, předseda energetického Třebíčska Vítězslav Jonáš a za společnost KHNP generální ředitel Jooho Whang a další čelní představitelé.
Sdílejte článek
 

„Zopakuji co jsem říkal v děkovné řeči vrcholným představitelům KHNP. Jako předseda HST chci velice poděkovat za pokračování podpory KHNP, bez které by nešel hokej v Třebíči v současné době dělat a o nějakém dalším rozvoji by nemohla být ani řeč,“ hlásí Martin Svoboda.

Ten generálnímu řediteli p. Whangovi, který je velkým sportovcem, za klub předal několik darů. Největší radost měl když rozbalil tričko A týmu z letní přípravy, dres s podpisy všech hráčů z uplynulé sezony a vzpomínkové artefakty s kusem lavičky, modré a červené čáry a brankoviště.

„Se zástupci společnosti KHNP jsme v kontaktu v průběhu celé hokejové sezony. Nejužší vedení společnosti se zajímá o chod klubu a výsledky mužstev HST a za dobré reprezentování nejen jejich jména nám bylo poděkováno. Jsem také velmi rád, že jsme se dohodli na spolupráci i pro následující hokejovou sezonu, která bude pro Horáckou Slavii velmi náročná. V následujícím období dvou let bude HST čelit spoustě nových výzev a komplikací a jen s podporou obchodních partnerů, fanoušků a členů jsme schopni situaci zvládnout,“ děkuje obchodní manažer Horácké Slavie Daniel Šlapák.

Horácká Slavia Třebíč si velmi váží toho, že smlouva byla podepsána v okamžiku, kdy stále není známý vítěz tendru na dostavení 5. bloku jaderné elektrárny v Dukovanech.

„Jako občan této země jsem na 1000% přesvědčen, že odevzdaná nabídka ze strany KHNP splňuje veškeré parametry zadání pro dostavbu elektrárny v Dukovanech, zdaleka převyšuje výhodností odevzdanou francouzskou nabídku. Z osobní zkušenosti také vím, že tuto nabídku je společnost KHNP schopna plně dodržet a v zájmu náš všech je, aby vítězem tendru na dostavbu Dukovan se stala právě KHNP. Chci věřit této vládě, že dodrží svá prohlášení a vybere tu nejlepší předloženou nabídku a vyhne se nějakým politickým úskokům ve prospěch politických ambicí jednotlivců nebo politických stran,“ dodává Svoboda.

Podobné články

Aktuální zprávy

Stadion v Moravských Budějovicích se pomalu chystá na zápasy Maxa Ligy

včera
Aktuální zprávy

Odešel dlouholetý obránce HST a člen postupové party Karel Šefčík

12.07.2024
Aktuální zprávy

Na co se můžete těšit během léta?

03.07.2024